Alcon Entertainment vydala přes Entertainment Weekly první dva concept-arty k pokračování filmu Blade Runner, které přijde do kin 5. října 2017. Režie se ujal zkušený Denis Villeneuve, který naposled uchvátil snímkem Sicario.

blade01

Env_ExtKAptBldg_StreetView0.JPG

Jak můžete na concept-artech vidět, čeká náš futuristický svět s nádechem noir. Ve filmu se objeví Ryan Gosling a Harrison Ford, který si zopakuje roli Ricka Deckarda. Dále pak Robin Wright, Ana de Armas, Sylvie Hoeks, Carla Juri nebo Dave Bautista.

Hlavní role ve filmu by měli ztvárnit Ryan Gosling, Ana de Armas, Sylvia Hoeks a samozřejmě nesmíme zapomenout na Harrisona Forda. O ději filmu zatím víme velmi málo a vše je přísně drženo pod pokličkou. Zatím jsme zjistili jen to, že děj bude zasazen několik desítek let po událostech z prvního filmu a svoji roli lovce replikantů si zopakuje Harrison Ford.

Ridley Scott slouží u filmu jako výkonný producent. Kamery by se měl ujmout ostřílený Roger Deakins. Na scénáři pracovala dvojice Hampton Fancher a Michael Green. “Je to skvělý tým a nálada je velmi dobrá,” říká Villenevue. “Selhání není volba.

Zdroj: ew.com