Na letošním Comic-Conu měla svůj panel i sólovka Wonder Woman. Na panelu byl promítán první trailer, který se zase trochu liší od pochmurného světu Zacka Snydera (filmy s mimozemšťanem z Kryptonu). Čeká nás akční ženská jízda, svižná dynamika filmu a propracovaná choreografie akčních scén. Navíc se potvrzuje, že Gal Gadot je trefa do černého, akce jí sluší, dialogové scény zvládá a charisma má též.

Režie filmu se ujala Patty Jenkins (Zrůda) a ve filmu mimo Gal Gadot uvidíme také třeba Robin Wright, Connie Nielsen, David Thewlis a také Chris Pine. Premiéra je naplánovaná na 1. 6. 2017.

Na Comic-Conu se ukázala Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen a režisérka filmu Patty Jenkins. Ta se během akce rozpovídala a zmínila mimo jiné i to, že je čas přivést na svět ženskou superhrdinku. Vyjádřila se, že svět potřebuje ženskou hrdinku, která bude milá a milující. Bylo také odhaleno, že ve filmu nemáme čekat ikonické neviditelné letadlo, které k Wonder Woman patří. Zatím je na něj dle slov režisérky brzo.

Herečka Gal Gadot také uvedla, že každý den v rámci příprav na roli ve filmu měla dvouhodinový silový trénink, dvě hodiny tréninku s mečem a dvě hodiny trénovala na koni.

Níže pak můžete vidět nový plakát k filmu. Oficiální synopse: Než se stala Wonder Woman, byla Dianou, princeznou Amazonek, vycvičená k tomu, aby byla neporazitelnou bojovnicí. Vyrůstala na neznámém ostrově v ráji, kam havaruje americký pilot a informuje Amazonky o obřím konfliktu, který se děje ve vnějším světě. Diana tak musí opustit svůj domov, jelikož je přesvědčena, že ona může onu hrozbu zastavit. Při boji po boku člověka ve válce odhaluje Diana rozsah svých sil a svůj skutečný osud.

13708397_10154313441628926_7147998445574202230_o

Zdroj: hollywoodreporter.com / youtube.com

About The Author