Na letošním Comic-Conu měl prezentaci i nový film se Spider-Manem, který ponese podtitul Homecoming. Na akci se ukázali Tom Holland, Zendaya, Laura Harrier, Tony Revolori & Jon Watts.

Při prezentaci byl zveřejněn první artwork, na kterém je Spider-Man v kostýmu, který známe z Občanské války. A mámte tu také hlavního padoucha filmu. Tím bude Vulture, kterého by si měl zahrát Michael Keaton. Jak můžete vidět, tak i zde se Marvel úplně nedržel komiksové předlohy a po vzoru Falcona se Vulture dočká modernějších křídel, které budou s velkou pravděpodobností založeny na technologii Chitauri.

Vulture, dříve Adrian Toomes, byl v minulosti vynálezce, ale díky jednomu podrazu přešel na dráhu zločinu a sestrojil si oblek, který mu umožňoval lítat a poskytovatl mu nadlidské schopnosti. Vulture byl kdysi členem Sinister Six a velkým přítelem Electra (neplést s Elektrou!).

Vulture

 

Dále víme, že se ve filmu objeví další záporáci. Konkrétně by mělo jít o zločince, kteří si říkají Tinkerer a Shocker. První jmenovaný dodává zločincům vybavení a obleky, druhý je inženýr, jehož zbraní jsou rukavice, které dávají elektrošokové výboje.

Ve filmu se, mimo zmíněné herce, objeví také Marisa Tomei, která hraje půvabnou verzi tetičky May a Robert Downey Jr. jako Tony Stark. Ten by měl být mentorskou postavou nového Spider-Mana. Dále rají Martin Starr, Logan Marshall-Green, Angourie Rice, Donald Glover a Hannibal Buress.

Premiéra je stanovena na 7. července 2017.

Zdroj: youtube.com