Na letošním Comic-Conu se v prvním traileru předvedla akční fantasy Král Artuš: Legenda o meči. Režie snímku se ujal Guy Ritchie a v titulní roli Artuše se objeví Charlie Hunnam. Upoutávka nám představuje Artuše spíše jako pouličního rváče (jak mimo jiné zmínil i jeho představitel), který ani netouží být slavným. Osud si ale pro Artuše chystá jinou cestu a tak budeme sledovat, jak se s tím Artuš bude snažit popasovat.

Zlého Artušova strýce Vortigerna, který mu zabil otce i bratra, hraje Jude Law. Dále ve vedlejších rolích se objeví Astrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou, Aidan Gillen, Eric Bana nebo David Beckham.

Zpracování působí hodně moderně a nebude nouze o fantasy prvky, velkolepé bitvy a osobní souboje. Zkrátka Guy Ritchie, takový, jakého dobře známe. Především v druhé polovině traileru se na nás valí digitální vlna, ale toto pojetí by filmu mohlo prospět Ritchie si navíc umí grafickou stránku svých snímků dobře pohlídat.

V minulosti se proslýchalo, že film měl mohutné dotáčky a přetáčky. Je otázkou, jak se to podepsalo na výsledku. Níže se můžete podívat na nové oficiální fotky, první plakát a video z Comic-Conu.

001 002

003

Král Artuš: Legenda o meči dorazí do našich kin 23. března 2017.

Zdroj: youtube.com