Na letošním Comic-Conu Warneři kromě komiksovky představili také první upoutávku na nový film o King Kongovi – Kong: Skull Island. Děj nás zavede do 70. let, kdy se na tajemný ostrov vydává expedice, která se tu setká s podivnými tvory. Jedním z nich bude i slavný King Kong. Režie dalšího rebootu klasického filmu o obří opici se ujal Jordan Vogh-Roberts a film do našich kin dorazí 9. března 2017. Hlavními hvězdami filmu jsou Tom Hiddleston, Brie Larson, Samuel L. Jackson a samozřejmě nesmíme zapomínat na samotného Konga.

Níže se můžete podívat na zmíněný první trailer, který se snaží budovat atmosféru, seznámit nás s lidskými hrdiny a malinko odkrývá i samotného King Konga!

Níže se pak můžete podívat na video ze samotného Comic-Conu, kde se zastavila tato herecká sestava: Tom Hiddleston, Brie Larson, John Goodman, Corey Hawkins, Jason Mitchell a režisér Jordan Vogt-Roberts.

Oficiální synopse: Studia Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures představují film s názvem Kong: Skull Island a mění představy o původu mýtického Konga v originálním dobrodružství režiséra Jordana Vogt-Robertse. Ve filmu se dá dohromady pestrá skupina průzkumníků, kteří proniknou hluboko do nezmapovaného ostrova v Pacifiku. Ten je stejně krásný jako zrádný a průzkumníci netuší, že narušují území mýtického Konga.

Na samotný závěr vám přináším video z natáčení snímku a první oficiální fotku + první plakát.

kongskullisland.0.0

kong-skull-island-poster-comic-con

Zdroj: youtube.com