O svůj díl pozornosti si na Comic-Conu řekla také očekávaná týmovka Justice League, obdoba marveláckých Avengers. JAko první přišel na pódium režisér Zack Snyder a postupně za ním dorazil celý tým v hereckém složení Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher a Henry Cavill.

Poté se herci rozpovídali o natáčení a jaké to je být v DC univerzu. Následovalo promítání první upoutávky k filmu, který do našich kin přijde v příštím roce, konkrétně 13. listopadu 2017.

V ukázce můžeme vidět Batmana a Wonder Woman jak se seznamují s potenciálními rekruty. Nejprve dojde na Aquamana a Cyborga, samotnou kapitolou je špičkování Wayna s Allenem (Flash). Vypadá to, že zatím je vše na dobré cestě a uvidíme co nás v této kampani čeká dále. Co je patrné již ze začátku je fakt, že Justice League má odlišnou atmosféru než Batman v Superman. Rozbor traileru můžete čekat v nejbližších dnech.

Na Comic-Conu režisér také prohlásil, že se v blíže nespecifikované části filmu vrátí i Superman. V dalších rolích uvidíme J. K. Simmonse, Willema Dafoa nebo herečku Amber Heard. Svoji roli v malém cameu by si měl zopakovat Jesse Eisenberg.

https://www.youtube.com/watch?v=aX9d499_NVg

Byla také odhalena nová fotka celého týmu, viz níže.

1469302101

Zdroj: collider.com