V Austrálii padla 4. července první klapka třetího pokračování Thora, které nese podtitul Ragnarok. Režie se ujal Taika Waititi a scénář napsala trojice Craig Kyle, Christopher Yost a Stephany Folsom. Premiéru filmu je stanovena na 2. 11. 2017.

Níže se můžete podívat na první fotky z natáčení. Jsou vidět zatím jednotlivé kulisy, které by měly s velkou pravděpodobností sloužit pro scény gladiátorských zápasů.

004 002 001 005 006 007 008

Oficiální synopse: Odinův syn (Chris Hemsworth) se vrací do Asgardu, aby našel odpovědi na znepokojující otázky, které mu zasela do hlavy Scarlet Witch. Na trůnu nachází Lokiho (Tom Hiddleston) převtěleného v jeho otce a ve světě polobohů se pomalu schyluje k Ragnaroku, kataklyzmatické události, která restartuje běh dějin.

Níže se pak můžete podívat na video jak se Mark Ruffalo připravuje na svoji roli Hulka. Dále pak shlédněte ještě komické fotky Chrise Hemswortha. Jednu z nich nasdílel režisér filmu Taika Waititi. Je vidět, že natáčení u Marvelu provází velmi dobrá nálada a není nouze o vtípky.

t02 t01

Zdroj: screenrant.com / twitter.com / youtube.com / instagram.com