Sebevražedný oddíl má sice premiéru až 4. 8. 2016, ale i tak nás studio zásobuje dalšími materiály k filmu. Dnes tu pro vás mám pár videí a hlavně povedené plakáty hlavních postav filmu. Na plakátech můžete vidět Adama Beache (Slipknot), Violu Davis (Amanda Waller), Karen Fukuharu (Katana), Jareda Leta (Joker), Joela Kinnamana (Rick Flag), Caru Delevigne (Enchantress), Willa Smithe (Deadshot), Adewalu Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Jaie Courtneyho (Boomerang), Margot Robbie (Harley Quinn) a Jaye Hernandeze (Diablo).

normal_Sebevrazedny_oddil_83 normal_Sebevrazedny_oddil_82 normal_Sebevrazedny_oddil_81 normal_Sebevrazedny_oddil_80 normal_Sebevrazedny_oddil_79 normal_Sebevrazedny_oddil_78 normal_Sebevrazedny_oddil_77 normal_Sebevrazedny_oddil_76 normal_Sebevrazedny_oddil_75 normal_Sebevrazedny_oddil_74 normal_Sebevrazedny_oddil_73

001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011

normal_Sebevrazedny_oddil_85 normal_Sebevrazedny_oddil_87

Z novějších klipů tu máme fotbalově laděnou upoutávku.

Dále 4 povedené TV spoty, které se skládají ze záběrů z trailerů, ale není nouze i o drobné novinky!

Pak tu pro vás mám další info o postavách. Více se jim budu věnovat v samostatném tématu (to přijde později), takže teď okrajově naznačím, co od jednotlivých postav můžete očekávat.

 • Adam Beach (Slipknot)

Bojovník, co dokáže vylézt prakticky na všechno a živí se věšením lidí.

 • Viola Davis (Amanda Waller)

Šéfka Task Force X, která dává dohromady celý sebevražedný tým (herečka v minulosti uvedla, že podepsala smlouvu celkem na tři filmy).

 • Karen Fukuhara (Katana)

Zná se s plukovníkem Flagem. Má pevnou morálku a dokáže se prosekat velkým množstvím nepřátel. Její meč navíc pohlcuje duše.

 • Jared Leto (Joker)

Ve filmu bude sice tak trochu sociopat, ale zároveň velmi úspěšný obchodník. Jeho vzhled je inspirovaný mexickými obchodníky s drogami.

 • Joel Kinnaman (Rick Flag)

Vede jednotku Task Foce X, v minulosti se musel vyrovnat se ztrátami mnoha svých přátel. V příběhu mu problémy dělá zejména Deadshot.

 • Cara Delevigne (Enchantress)

V minulosti byla obdarována mystickými silami. Původně byla rekrutována do Suicide Squad, ale tam moc dlouho nevydržela, jelikož její temné já bylo silnější. Jakou roli bude ve filmu mít se nejspíše dozvíme až v kině!

 • Will Smith (Deadshot)

Po každé práci si tetuje na své tělo jméno oběti. Harley Quinn ho dokáže rozptýlit, ale jakmile přichází boj, rád přijímá rozkazy a vrhá se do boje po hlavě. V oblibě má odstřelovací pušku.

 • Adewal Akinnuoye-Agbaj (Killer Croc)

Kanibal, který trpí výbuchy vzteku.

 • Jai Courtney (Boomerang)

Stručně řečeno: prvotřídní hajzlík (což po představiteli chtěl i režisér Ayer).

 • Margot Robbie (Harley Quinn)

Kdysi Harleen Quinzel, doktorka která léčila duševně chorého Jokera. Nakonec mu podlehla a vlezlo jí to na mozek.

 • Jay Hernandez (Diablo)

Nerad zabijí lidi a vůbec všeobecně se moc nezapojuje do boje. Opravdu hodně si rozumí s ohněm.

A na závěr jeden povedený klip od skupiny twenty one pilots se singlem Heathens.

[embedvideo id=”UprcpdwuwCg” website=”youtube”]

Zdroj: youtube.com