Nakladatelství Laser-books vydává třetí knihu z řady Klasická díla hororu.

Tvůrce Conana a dalších hrdinů meče a magie se představuje temnými lovecraftovskými a okultními příběhy v nové sbírce povídek.

rehck2Robert E. Howard neproslul pouze jako autor hrdinské fantasy, Conana a dalších neohrožených reků, ale patří rovněž k předním představitelům pulpového dobrodružného hororu se silným lovecraftovským zabarvením. Z jeho bohatého díla vybíráme do třetího svazku Klasických děl hororu klíčové texty, které napomáhaly vytvářet mýtus Cthulhu, a vedle nich lze v této knize najít i několik dalších temných povídek s Howardovými oblíbenými okultními badateli, v dobrodružstvích, při nichž stydne krev v žilách.

Anotace:

Kdo jsou Obyvatelé podhrobí ve stejnojmenné klaustrofobní povídce? Co se skrývá pod patnáctou úrovní tajuplných chodeb v odlehlém kopci? Jakým hlasem promlouvá pradávný bůh Enlil ve ztraceném africkém údolí? Odkud se vzaly přízračné Děti noci a co jsou vlastně zač? Jaká rouhavost se uctívá u bizarního Černého kamene v uherských horách? V čem spočívá Dermodova zhouba na divokém irském pobřeží?

Ukázka z knihy:

Informace o knize:

Autor: Robert E. Howard
Překlad: Milan Žáček a Michael Bronec
Formát: brožovaná
Obálka: C. W. Kelly
Cena: 199 Kč
Počet stran: 248
ISBN: 978-80-7193-403-5