Nakladatelství Epocha vydává 57. svazek Fantastické Epochy:

Novinka Františka Kotlety: Velké problémy v Malém Vietnamu

Nová kniha mistra akční fantastiky volně navazuje na bestseller Příliš dlouhá swingers party

VPvMV_FRONT_01a

František Kotleta je fenomén. Zaujal již svým debutem, románem Hustej nářez, prvním dílem trilogie Bratrstvo krve. Kniha plná násilí, akce, krve, černého humoru a sexu napsaná v duchu nejlepších děl Jiřího Kulhánka (aniž by však šlo o kopii) působila ve spojení s tajemnou identitou kontroverzního autora – bruntálského řezníka Františka Kotlety na čtenáře jako magnet. V následujících třech letech vyšly další dva díly, neméně úspěšné. Na trilogii autor navázal zdařilým dvojdílným románem Perunova krev (2013-2014), akčním a vysoce návykovým příběhem, v němž se tentokrát nemydlí upíři a mimozemšťané, ale slovanští bohové. Velký úspěch sklidil i prequel Bratrstva krve, román Vlci (2015), který odhaloval minulost jedné z hlavních postav trilogie. Zcela samostatný příběh má kniha Lovci (2015), která je zasazena do Prahy roku 2050, kde se potulují geneticky upravení superpadouši.  Novinka Velké problémy v Malém Vietnamu volně navazuje na bestseller Příliš dlouhá swingers party (2014).

„Toto [Příliš dlouhá swingers party] je moje první přečtená kniha od Kotlety a musím říct, že jsem konečně našel nějakého českého autora, který mě zaujal svoji tvorbou. Je to akční, vtipné, morbidní, plné sexu, magie a různých nadpřirozených potvor. Co víc si můžeme od knížky přát? Za mě absolutně dokonalý zážitek (…).“ – pejty, databazeknih.cz

Při zakoupení této knihy také v elektronické podobě na serveru PALMKNIHY získáte kromě standardní slevy 25% v e-shopu Epochy ještě další slevu ve výši 20%, celkem tedy slevu 45%, na nákup knihy na http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=721  .

Stačí, když do poznámky k objednávce uvedete heslo PALMKNIHY a k němu přidáte číslo faktury, kterou od Palmknih obdržíte po zaplacení e-knihy. (Tuto mimořádnou slevu je možné uplatnit POUZE při objednávce na dobírku nebo při osobním vyzvednutí na adrese nakladatelství. Na ostatních výdejních místech sleva není možná.)

Novinky, obálky, ukázky, zajímavosti… najdete na: https://www.facebook.com/frantisekkotleta/, https://www.facebook.com/fantastickaepocha  

E-book zakoupíte například na: http://www.palmknihy.cz/velke-problemy-v-malem-vietnamu.html?a_box=5zteq9b3

Ukázky v atraktivním „listovacím“ formátu naleznete na:

http://issuu.com/epocha/docs/ukazka_velkeproblemyvmalemvietnamu1_617a9f1bd5f298/1

http://issuu.com/epocha/docs/ukazka_velkeproblemyvmalemvietnamu2/1

Knihy Františka Kotlety  na webu nakladatelství Epocha: http://www.epocha.cz/vydaneknihy.php?rubrika=27

Anotace:

Tomáš Kosek má problém. Velký problém. Někdo unesl dceru českého premiéra a stopy vedou k prastaré sektě, která to s magií myslí nejen smrtelně vážně, ale hlavně s ní opravdu umí zacházet. Navíc se pohádal se svou holkou a ta se vrátila zpět k prostituci. Prahou se k tomu všemu toulají démoni z vietnamských legend, čínští zabijáci a bisexuální agentky Litevské tajné služby. Tedy ta je jenom jedna, ale stejně je s ní potíž. Mohlo by to být ještě horší? Jistě, ještě je tu to proroctví o konci světa. Jak jinak? Vždycky je tu nějaké proroctví. Jenže tohle, zdá se, není úplně vycucané z prstu.

Ukázka z knihy:

 


Info o knize:

Autor: František Kotleta / Obálka: Luis Royo / Grafická úprava obálky: Lukáš Tuma Formát: 110×180 / Počet stran: 288 / Cena: 289 Kč / Nakladatel: Nakladatelství Epocha (www.epocha.cz) / Edice: Fantastická Epocha (57. svazek Fantastické Epochy) / ISBN: 978-80-7557-020-8

O autorovi:

František Kotleta (* 1981)

Rodák z Bruntálu, spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník, muž s pestrou minulostí a jeden z nejúspěšnějších autorů nejen fantastiky, ale české literatury obecně. Kotletovy knihy bourají žebříčky bestsellerů mixem akce, hlášek, násilí, strhujícího děje a sexu. Tady nebudete přemýšlet, tady se budete bavit. Díky velkému zájmu se jeho knihy dočkaly již několika dotisků!

Vyšlo:

Příliš dlouhá swingers party

swingers

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

Recenze na Příliš dlouhá swingers party zde!

Vyjde:

SPAD

spad

Postapo román.

Nebyla to třetí světová válka, ale ta největší občanská válka v dějinách. Trvala čtyřicet let. Dodnes se historici dohadují, jak začala. Jedno je ale jisté – ještě neskončila. Miliony mrtvých, rozvrácená Evropa roztříštěná na stovky malých státečků, jejichž hranice se mění tak rychle, že je nikdo nezkouší ani zakreslovat do map. A stejně rychle v tomto světě můžete ztratit svobodu nebo život.

Co stát, to jiné zákony. A kdo má zbraň, ten si může vytvořit zákony vlastní. Tedy jen do okamžiku, kdy narazíte na silnějšího zákonodárce.

Kniha vyjde v listopadu 2017