V nakladatesltví Host knihy milují, ale občas neví, která z knih se jim líbí více. A tak vznikla tato bitva! V jejich redakci se vytvořily dva týmy, avšak který vyhraje? Knižní battle Jiskra v popelu vs. Ódinovo dítě byl odstartován!

Na kniznibattle.cz můžete až do 31. července hlasovat a vybrat vítěze. Pokud jste však některou z knih zatím nečetli, nezoufejte, protože nyní můžete získat tyto dva kousky s 30 % slevou!

Vyhraj knižní nálož!

Pokud s rozsouzením pomůžete, tak se vás chystá nakladatelství Host odměnit. Po skončení hlasování bude losovat a obdarovávat, kdy jeden výherce dostane knižní nálož – hromada deseti úžasných fantasy knih. A dalších pět soutěžících získá poukaz na nákup knih v e-shopu nakladatelství Host v hodnotě 500 Kč.

Battle v nakladatelství Host

Kdo z Hosta stojí v knižním battlu proti sobě? Do týmu Jiskra se přihlásila grafička Lucka a markeťačky Petra s Luckou, proti nim stojí tým Ódin vedený redaktorským triem Eva, Anička a Jirka. Za své knihy by dali ruku do ohně, tak je v tom nenechejte samotné a přidejte se. Knihám a knižnímu battlu zdar!