Natáčení snímku Justice League je v plném proudu a studio Warner proto pozvalo americké novináře přímo na plac do Londýna. A já vám přináším tyto informace, které se novináři na natáčení dozvěděli. První informací je samotné jméno filmu, které zní Justice League. Dovětek „part one“ byl odstraněn, protože se bude jednat o kompletní film. Další film, který je plánovaný na rok 2019 sice bude pokračováním tohoto snímku, ale nebude se jednat o druhou část příběhu (jak se mohlo doposud zdát). Film, který přijde příští rok, by měl jen lehce naznačit, co by se mohlo udát v roce 2019.

Byla také zveřejněna nová oficiální synopse: Poháněný obnovenou vírou v lidstvo a inspirovaný Supermanovou vznešenou obětí, se Bruce Wayne za pomoci nového spojence, Diany Prince, postaví ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman dávají dohromady tým nadlidí, který se postaví proti nově probuzené hrozbě. Avšak navzdory zformování bezprecedentní ligy hrdinů (Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash), může být na záchranu planety, která čelí útoku katastrofických rozměrů, už pozdě.

1466522023

Poté, co si důkladně popovídal s Luthorem na konci filmu Batman v Superman, Batman vidí, že se blíží hrozba. Proto se snaží za pomoci Wonder Woman dát dohromady skupinu lidí, která by jí dokázala čelit. Onou hrozbou by měl být mimozemšťan Steppenwolf a jeho armáda Paradémonů, kterou jsme mohli vidět v jedné z Waynových vizí. Důvod proč se Steppenwolf vydává na Zemi jsou tři mateřské krychle, takzvané Mother Boxes (superpočítače, které dokáží manipulovat s energii a hmotou).

Seznámení s jednotlivými kostkami se dočkáme v prologu snímku a jak tvůrci říkají, půjde o “lekci dějepisu“. Existují celkem tři, atlantská, amazonská a lidská. Každá má svoji specifickou podobu. Atlantská je stříbřitá, má šupiny a trubičky, které z ní vycházejí. Amazonská byla vytvořena s citem pro detail, je rudá a patřičně zdobená.

První polovina filmu by měla patřit zejména samotnému formování Justice League, ale již v té době by měli zmiňovaní Paradémoni unášet přední vědce. Mluví se také o velkolepé scéně v podzemí, kde by na sebe poprvé měla narazit Justice League a Paradémoni. Samotným finále poté bude souboj s generálem Steppenwolfem a konec se ponese v duchu odkazu na film, který přijde do kin v roce 2019. Zmíněn by měl být Darkseid, padouch srovnatelného kalibru, jakým je Thanos v Marvel univerzu.

Ve snímku se objeví Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Lois Lane (Amy Adams), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher), Mera (Amber Heard), Flash (Ezra Miller), Alfréd (Jeremy Irons), komisař Gordon (J.K. Simmons) a v nespecifikované roli Willem Dafoe. Pod plakáty se můžete podívat na první concept-art, na kterém je celá Justice League.

justiceleague1 justiceleague2

jl01

Producentka filmu Deborah Snyder potvrdila, že hudbu k filmu složí Tom Holkenborg, známý spíše jako Junkie XL.

V druhé části článku se blíže podíváme na Batmobil, fotky z natáčení, bližší info o padouchovi a dojde i na Bena Afflecka a jeho vliv na film Justice League.

Zdroj: collider.comcomicbook.com / comingsoon.net