Třetí Thor s podtitulem Ragnarok dorazí do našich kin již příští rok, konkrétně 2. listopadu 2017. V hlavní roli samozřejmě uvidíme opět Chrise Hemswortha, vrací se také Tom Hiddleston jako Loki, Idris Elba jako Heimdall a oficiálně je potvrzen i návrat Anthonyho Hopkinse v roli Odina. Mark Ruffalo se objeví jako Hulk/Bruce Banner.

Nově hereckou sestavu doplňují Cate Blanchett jako mocná záporačka Hela, Jeff Goldblum jako excentrický Grandmaster, Tessa Thompson jako Valkyrie a Karl Urban přispěje svojí silou do bitvy jako Skurge. Níže můžete shlédnout první concept-art k filmu, na kterém jsou asgardské ozbrojené síly stojící proti Hele.

573f502b0fd8c

Tím se dostáváme i k možné příběhové lince filmu. Ve filmu se objeví Hulk a dá se předpokládat, že půjde o takové vesmírné dobrodružství dvojice Thor a Hulk. Nově ale vyšla na povrch informace, že ještě před tím bychom se mohli dočkat arénové bitvy. V té se odehrají tzv. gladiátorské zápasy, které budou vycházet z komiksové Planety Hulk. Tu bohužel studio Marvel nemůže natočit jako samostatný film Hulka, protože práva na sólové filmy zeleného zuřivce má studio Fox. Gladiátorské zápasy by měl řídit výše zmíněný Grandmaster (Jeff Goldblum). Možná bychom se mohli dočkat i ikonického brnění, které si můžete prohlédnout na obrázku níže.

planeta-hulk-thor-ragnarok

Jak se Vy těšíte na třetí Thorovo dobrodružství a co říkáte na herecké posily?

Zdroj: marvel.com