Warneři vytáhli zatím nejlepší upoutávku na snímek Legenda o Tarzanovi. Začátek kampaně k tomuto snímku byl ovšem slabý, první upoutávka sice dokázala aspoň trochu zaujmout, ale až teď je to to pravé ořechové! Je škoda, že kvalitní trailer přichází až teď, látka má potenciál, ale studio má zároveň velké obavy, protože do snímku vložilo neskutečných 180 milionů dolarů. Na druou stranu je třeba dodat, že ve snímku se objeví hvězdy prvního kalibru, např. Margot RobbieSamuel L. Jackson nebo Christoph Waltz.

Upoutávce hodně pomáhá hudba (z Promethea), skvělá animace, výprava a záběry, ve kterých nám tvůrci představí počátky Tarzana. O tom jak se film povedl, se budeme moci přesvědčit 7. července. Režie se ujal režisér posledních čtyř částí ságy Harryho Pottera, David Yates. V hlavní roli Alexander Skarsgård.

Oficiální synopse filmu: V osmdesátých letech 19. století žije lord Greystoke (Alexander Skarsgård) v Londýně se svojí ženou Jane (Margot Robbie) po boku. Parlament jej ale chce poslat zpátky do Konga jako svého vyslance. Tarzan nejprve váhá, ale nakonec se do Afriky vypraví. Tam se Jane a staří přátelé ocitnou v nebezpečí a dobrodružství v džungli může začít. Gentleman postupně odhazuje civilizační zvyklosti a na povrch vyplouvají jeho zvířecí instinkty. Děj Legendy o Tarzanovi se odehrává na pozadí skutečných historických událostí, kdy belgický král Leopold II. udělal z Konga svou kolonii a byl zodpovědný za masovou genocidu, při které zemřely miliony lidí.

Zdroj: youtube.com