Nakladatelství FANTOM Print vydává pátý díl urban fantasy série Strážkyně Riley Jensonová:

„ZMIZELÁ DÍVKA A NELÍTOSTNÉ

ZLO, KTERÉ NEJDE ZASTAVIT…“

 

… nic, s čím by si neuměla poradit neohrožená strážkyně Direktoria!

Sexy zrzce Riley Jensonové, kříženci upíra a vlkodlaka, je často pořádně horko, a nemůže za to jen měsíční horečka, jíž – stejně jako všichni vlkodlaci – podléhá při každém úplňku.v-naruci-temnoty_thumb

Jako strážkyně Direktoria pro jiné rasy musí řešit případy, na které je policie krátká. Její smíšený původ jí však nepřináší jen nadání ceněné Direktoriem, ale také talent zabředat do milostných peripetií, jež občas končí hůř než rozchodem.

Riley si v pátém svazku série, nazvaném V náruči temnoty, konečně užívá zaslouženého volna, z něhož větší část strávila s Kellenem na romantickém ostrově. Její idylku však předčasně ukončí někdo, z koho jí vždycky běhal mráz po zádech. Kromě nezvyklého a pro Riley nevysvětlitelného způsobu, jakým se před ní zjeví, je tu ještě něco: ač jí kdysi pod pohrůžkou smrti zakázal kohokoli ze smečky kontaktovat, náhle si nárokuje její pomoc a neštítí se sáhnout při tom k vydírání.

Riley zahajuje pátrání již na ostrově, odkud se zanedlouho vrací do Kellenova objetí. Kromě útěchy v něm ale nachází i postupně sílící výčitky, neboť nové a nové případy ji Kellenovi kradou z náruče a vrhají ji tváří v tvář psychopatům, kteří jí usilují o život. Kromě pátrání po zmizelé dívce ze své bývalé smečky se Riley musí vydat po stopě nehmatatelného zla, jež propůjčuje mužům nadlidskou sílu a nutí je vraždit ženy brutálním způsobem, hraničícím s fetišem…

Keri Arthur nás zkrátka ani v pátém svazku série Strážkyně Riley Jensonová neobere o pořádnou porci erotiky, napětí a řádění zvrácených nadpřirozených sil!

Anotace:

Riley Jensonová, zčásti upír, zčásti vlkodlak, hraje podle vlastních pravidel, ať už je řeč o bouřlivém milostném životě či o její práci strážkyně. Když po ní však alfa samec z její bývalé smečky žádá, aby vyřešila případ zmizelé dívky, Riley vycítí, že se kolem ní utahuje smyčka. Její úkol má totiž háček: pokud Riley neuspěje, její matka zemře.
Hraje se o hodně, lov začal… a když zmizí další ženy, ocitá se Riley v takřka neřešitelné situaci mezi milencem, který na ni naléhá, aby se vzdala své práce, sériovým vrahem, který nezná hranice, a nočním klubem, kde se lidé potkávají s nadpřirozenými – na vlastní nebezpečí.
Riley, vržena do říše svodů a násilí, jež předčí veškeré její představy, musí bojovat za záchranu všeho, co je jí drahé. Ten největší hon však teprve začíná…

Info o knize:

Autor: Keri Arthur

Originální název: Embraced By Darkness

Formát: vázaná s přebalem, 145×205 mm

Počet stran: 288

Cena: 299 Kč

Nakladatel: FANTOM Print (www.fantomprint.cz)

ISBN: 978-80-7398-355-0

O autorce:

7742Keri Arthur

Australská autorka fantasy, hororových a romantických knih. Pochází z Melbourne, literární tvorbě se věnuje už od svých dvanácti let, přičemž do současné chvíle napsala na třicet románů, které získaly řadu žánrových ocenění.

Kromě dosud devítidílné série Strážkyně Riley Jensonová (2005–2010) má na svém kontě například sedmisvazkový cyklus Temní andělé (2011–2014), trilogii Damašský kruh (2001–2003) či zatím samostatný román Eryn (2007).

Keri Arthur je vdaná, má jednu dceru, jednoho psa a zarostlou zahradu. Pokud zrovna nepíše, ráda v televizi sleduje seriály, jako jsou Akta X nebo Buffy.

 

Série STRÁŽKYNĚ RILEY JENSONOVÁ:

Velkoměsto Melbourne australské spisovatelky Keri Arthur je trochu jiné, než ho známe. Vyjma lidí v něm žijí také nadpřirozené bytosti, na něž dohlíží speciální organizace Strážců. K nim patří i Riley Jensonová, kříženec vlkodlaka a upíra, tzv. dhampýr. A je to právě ona, která se zaplétá do nesmiřitelného boje o moc, v jehož centru je snaha stvořit neporazitelného superbojovníka.

1 2 34

Ukázka:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10