Mimo hlavní trilogii Star Wars studio LucasFilm chystá také jednotlivé spin-offy. První z nich dorazí letos v prosinci a bude o skupině povstalců, kteří se dostali k plánům Hvězdy smrti. Dalším z takových spin-offů by se měl točit okolo postavy legendárního Hana Sola. Pašeráka s dobrým srdcem a jedné z nejoblíbenějších postav světa Star Wars. Solo se objevil v Nové naději, v Impérium vrací úder, Návratu Jediho a také v novém sedmém díle, který nese podtitul Síla se probouzí. Ve všech filmech ho hrál herec Harrison Ford.

V novém dobrodružství se ale objeví jeho mladší verze a tak bylo potřeba najít správného představitele. Dvojice režisérů Phil Lord a Christopher Miller, kteří projekt režírují, tak měla hned na začátku nelehký úkol. Na casting přišlo mnoho potenciálních adeptů, nakonec byla vybrána finálová šestice. Jmenovitě Taron Egerton, Jack Reynor, Miles Teller, Ansel Elgort, Emory Cohen, Dave FrancoAlden Ehrenreich. Právě poslední jmenovaný roli dostal. Aldena Ehrenreicha jsme letos mohli vidět v poslední Coenovce Ave, Caesar!

O zápletce v novém dobrodružství zatím není nic nového. Scénář má na starosti zkušený Lawrence Kasdan a jeho syn Jon. Premiéra snímku je stanovena na 25. května roku 2018 a klíčovou roli by měl ve filmu hrát starý známý Chewbacca. Kolují i informace, že se ve filmu objeví lovec odměn Boba Fett.

Zdroj: deadline.com