Komiksový Preacher je příběh o kazateli Jesse Custerovi, který pochází z Texasu. Jesse pomalu ztrácí chuť k životu, ale jen do té doby než do něj vstoupí Genesis, nadpřirozená bytost. Tím se z něj stává patřičně zvrácený člověk, jeho příběh se naplňuje násilím, vulgarismy a začíná nekorektní náboženské dobrodružství.

Příběh Preachera letos ožívá na stanici AMC, kde ho představí působivá tvůrčí trojice Seth Rogen, Evan Goldberg a Sam Catlin.

Seriál by měl mít celkem deset epizod a každá by měla mít 60 minut. V hlavní roli se objeví Dominic Cooper, kterého můžete znát jako otce Tonyho Starka ze seriálu Agentka Carter. Na scéně se ale objeví i řada dalších herců, Ruth Negga, která bude hrát jeho bývalou lásku, či Joseph Gilgun v roli nového přítele hlavního hrdiny. Společně se tato trojice vydá najít Boha, kterého chce potrestat za jeho hříchy.

CdHy8HyUkAAKqwS CdHy8HxUsAAsQdg CdHy8H3UAAA9rh1

[embedvideo id=”UNgI2sRzr8I” website=”youtube”]

V těchto dnech, přesněji 22. května se komiksový Preacher vrací a tvůrci předtím zveřejnili sérii plakátů inspirovanými obálkami Gelnna Fabryho. Podobnost s původními obálkami komiksových sešitů #1 z roku 1995 a z #26 z roku 1997 si můžete prohlédnout pod nimi.

ChzQFPjUYAAQgpt ChzQOYIUYAAsMgs

Preacher-1-66-Specials-Free-Download 5247_4_026

Zdroj: twitter.com / youtube.com