Každé studio chce mít svoje universum, podobné tomu, jaké má Marvel se svými hrdiny. O něco podobného se pokoušejí pánové ve studiu Universal a místo hrdinů přijdou na řadu klasická mostra jako jsou Dracula, Vlkodlak, Frankensteinovo monstrum, příšera z Černé laguny a také Mumie. Ta se již nějakou dobu natáčí v anglickém Oxfordu. Režie se ujal Alex Kurtman (jako scénárista se podílel na Star Treku) a premiéra filmu je stanovena u nás na 8. 6. 2017.

Hlavní hvězdou snímku je Tom Cruise, nově ho doplní Russell Crowe, který by si měl střihnout roli doktora Henryho Jekylla (a pravděpodobně i jeho vraždícího kámoše pana Hyda). Jeho čas ve filmu nejspíše bude zkrácen na pár minut a pokud by měla postava úspěch, dočká se svého filmu. V dalších rolích se objeví Annabelle Wallis, Jake Johnson a Sofia Boutella.

Níže si můžete přečíst oficiální synopsi k filmu.

Neobyčejná a zbrusu nová filmová verze legendy, která fascinuje kultury po celém světě už od začátků civilizace. I když byla bezpečně pohřbena v kryptě hluboko pod pouští, je starověká královna (Sofia Boutella) probuzena v současném světě. Královna byla nespravedlivě připravena o svůj osud, po tisíciletí se v ní hromadila zloba a přináší s sebou hrůzu, která překračuje lidské chápání. Od rozsáhlých pouští Středního východu, až po bludiště ukrytá pod moderním Londýnem, přináší s sebou Mumie překvapivou intenzitu, napětí, údiv a originální podání, které nás uvádí do nového světa bohů a monster.

Na fotkách z anglického Oxfordu můžete vidět hlavní hvězdu Toma Cruise a Annabelle Wallis.

Tom Cruise film set Tom Cruise The Mummy Tom Cruise The Mummy Tom Cruise film set Tom Cruise film set Tom Cruise film set

Tom Cruise The Mummy Tom Cruise The Mummy

Zdroj: slashfilm.com / comingsoon.net

Komentáře

komentářů

About The Author