Pro všechny váhající střelce a nerozhodné hráče rozšiřuje vydavatelství moderních deskových her MindOK svoji speciální akci s názvem 100% záruka spokojenosti. Díky této akci odpadá nejistota s výběrem a nákupem nových kousků do vaší sbírky, což hlavně u dražších a větších her rozhodně potěší srdce nejednoho šetřílka. Vše funguje tak, že u vybraného partnera si zakoupíte hru označenou samolepkou „100% záruka spokojenosti,“ otestujete ji v klidu domova a pokud by snad hra nesplnila vaše očekávání, lze ji do jednoho měsíce vrátit a MindOK, resp. prodejce vám vrátí peníze v plné výši. Samozřejmě se počítá s tím, že hra je vyloupaná a hraná, neměla by však být poškozená a nekompletní.

Akce platí již od roku 2015 a díky značné popularitě se seznam her rozšiřuje každý měsíc. V současnosti lze takto zakoupit čtrnáct prověřených her u jedenácti prodejců u nás a tří na Slovensku. Na zkoušku můžete sáhnout po famózních strategických titulech jako Carcassonne: Základní hra, Agricola: Sedláci z blat, Caverna (recenze zde) nebo třeba Summoner Wars (recenze zde). Nicméně nabídka obsahuje kromě dražších a časově náročnějších taktik i rychlejší a méně komplikované hry, mezi které patří například Patchwork (recenze zde), Colt Express (recenze již brzy!) či Port Royal (recenze zde). A to nejlepší nakonec! V nejbližší době přibyde na seznam také party hra číslo jedna a zároveň sedmnáctá nejlepší hra na světě (dle boardgamegeek.com). Ano, tušíte správně, jedná se o extrémně populární Krycí jména od Vlaadi Chvátila (recenze zde).

Záruka vrácení peněz neznamená nic jiného, než že MindOK svým hrám opravdu věří. Proto by byla škoda toho nevyužít. Projděte si kompletní seznam her v akci a vychutnejte si novou hru bez zbytečných starostí.

Komentáře

komentářů