Zaprášené kolty, všeobjímající pach potu a krvavé přestřelky pod spalujícím sluncem, to je svět Bang!, který se díky společnosti Albi již v červnu tohoto roku rozšíří o novinku Bang! Duel. V ní, jak název napovídá, proti sobě stanou pouze dva hráči a svedou boj mezi zákonem a zločinem. Hra je samostatně hratelná, nepotřebujete tedy žádné předcházející verze.

Italský herní designér Emiliano Sciarra se při tvorbě Duelu inspiroval turnajovými pravidly originální hry. Dle těchto pravidel si každý ze dvou hráčů vybere dvě postavy (vždy je jedna z nich vystavená a druhá skrytá) a pomocí nich se snaží zabít dvě soupeřovy postavy. Na rozdíl od turnaje si však v Duelu hráči mohou vybrat vyšší počet postav, čímž se herní čas může prodloužit dle chuti hráčů. Jak strana zákona, tak zločinu začíná se svým vlastním balíčkem postav a herních karet, obsahující odlišné karty. Asymetrické akce a schopnosti by měly vést k zajímavým herním situacím. Po čase se však oba balíčky spojí a hráči si budou moci vyzkoušet i protivníkovy zbraně. Cíl je stejný jako v turnajové verzi – porazit protihráčovu stranu prostřednictvím zabití všech jeho postav.

Úplnou recenzi hry můžete očekávat ihned po vydání hry společností Albi. Podle všech dostupných informací se však rozhodně máme na co těšit!