Již dříve, když studio Warner Bros. oznamovalo svůj plán premiér až do roku 2020, dodávalo, že kromě filmů, jenž mají stanovené pevné datum premiéry, máme očekávat i samostatné filmy s Batmanem a se Supermanem. U tohoto superhrdiny by se jednalo o již třetí film.

Nově byla oznámena tato data, 5. 10. 2018 a druhý 1. 11. 2019. Ani o jednom nevíme zatím žádné bližší informace. S velkou pravděpodobností by ale jedno z dat mělo být datum premiéry samostatného filum s Batmanem. Ten by měl režírovat sám představitel hlavní role, Ben Affleck. Scénář společně s Affleckem připravuje Geoff Johns, kreativní ředitel DC Comicsu. Které datum to nakonec bude je ale opravdu těžké říci, Affleck totiž právě dokončuje svůj další režijní počin a to Live By Night, pak jej čeká natáčení Justice League.

U druhého filmu je to malinko obtížnější. Ano, je tu možnost, že by se mohlo jednat o třetí film Supermana, ale po reakcích na Batman v Superman se nezdá, že by dostal Kryptoňan další šanci. Osobně bych u dvou filmů zůstal, jsou tu daleko zajímavější postavy a navíc Henry Cavill je v roli strašně nevýrazný.

Daleko pravděpodobnější je druhý film pokračování Suicide Squad, o kterém se čím dál více mluví. Evidentně je tedy studio s materiálem velmi spokojeno. Proč  tedy nepodpořit pokračování projektu, který zatím sbírá velmi dobré ohlasy a to pouze z upoutávek?

Nakonec tu pro Vás mám informaci ohledně Wonder Woman, tu uvidíme o pár dní dříve. Místo 23. 6. 2017,  bude uvedena už 2. 6. 2017 a tím se vyhne kolizi s datem uvedení dalšího pokračování Transformers.

Zdroj: slashfilm.com