Letos v prosinci přijde do kin další film ze světa Star Wars. Jeho podtitul nese název Rogue One a příběh se točí okolo povstalců, kteří se dostali k plánům Hvězdy smrti, nejmocnější zbrani Impéria. Snímek se odehrává v době mezi Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů (2005) a Star Wars: Epizoda IV – Nová naděje (1977). Jedná se také o první film Star Wars Anthology, samostatných příběhů ze světa Star Wars, které nebudou mít vliv na hlavní trilogie.

Ukázka začíná povědomou hudbou, vidíme kostýmy a známé lodě z předchozích epizod. Ke konci má video malinko jiný podtón, objevuje se více válečných scén (ty nebyly u Star Wars na denním pořádku) a celkově z ukázky čiší neskutečná syrovost. Nemusíme se tedy tolik obávat digibordelu. Potěší i hlavní hrdinka s tváří Felicity Jones, která si s přehledem krade scény pro sebe. Za mne první ukázka splnila přesně to, co měla. Tedy navnadit a natěšit na další dobrodružství v předaleké galaxii. Snímek režíruje Gareth Edwards.

Rogue One: A Star Wars Story(Ben Mendelsohn)Ph: Film Frame©Lucasfilm LFL rogueone0011 Rogue One: A Star Wars Story(Jiang Wen)Ph: Film Frame©Lucasfilm LFL Rogue One: A Star Wars Story(Diego Luna)Ph: Film Frame©Lucasfilm LFL Rogue One: A Star Wars StoryPh: Film Frame©Lucasfilm LFL rogueone0007 Rogue One: A Star Wars Story(Felicity Jones)Ph: Film Frame©Lucasfilm LFL Rogue One: A Star Wars Story(Donnie Yen)Ph: Film Frame©Lucasfilm LFL Rogue One: A Star Wars StoryPh: Film Frame©Lucasfilm LFL Rogue One: A Star Wars Story(Ben Mendelsohn)Ph: Film Frame©Lucasfilm LFL Rogue One: A Star Wars Story(Felicity Jones)Ph: Film Frame©Lucasfilm LFL Rogue One: A Star Wars StoryDeath StarPh: Film Frame©Lucasfilm LFL

Zdroj: youtube.com