S menší upoutávkou a novým plakátem se nám chce připomenout pokračování filmu Den nezávislosti. Snímek dostal i svůj podtitul, Resurgence, u nás bude uveden jako Den nezávislosti: Nový útok. Upoutávka s velkou pravděpodobností odhaluje osud jedné známé postavy, pouštějte tedy jen pokud vám nevadí přijít o překvapení. V upoutávce vidíme, že postava, kterou hraje Jeff Goldblum, najde v poušti něco zlověstného, Liam Hemsworth převezme roli Willa Smithe (a bude dělat Goldblumovi pilota), a na závěr přijde mohutná destrukce. Ostatně přesně tak, jak jsme u Emmericha zvyklí.

Den_nezavislosti_2_plakat_3

Oficiální synopse: Poté, co Den nezávislosti redefinoval velkofilmy, přinese další kapitola globální katastrofu nepředstavitelných rozměrů. Za využití posbírané mimozemské technologie, spolupracují pozemské národy na ohromujícím obranném programu, jehož úkolem je ochrana planety. Na bezprecedentní vyspělou sílu mimozemšťanů se připravit nelze. Jedině vynalézavost několika statečných mužů a žen může pozemšťany zachránit před vyhynutím.

Film opět režíruje Roland Emmerich, na scénáři kromě něj pracovali také Dean Devlin, James Vanderbilt a Carter Blanchard. Premiéra snímku je u nás stanovena na 23. 6. 2016.

Zdroj: youtube.com

About The Author