Před pár měsíci to vypadalo, že druhý díl filmu Pacific Rim bude poslán k ledu, jeho realizace se minimálně odloží na několik let a nebo se úplně zruší. První díl byla fajn akční jízda, která nabídla precizní souboje velkých robotů a velkých příšer. Bohužel film v kinech moc nebodoval. Sice si nevedl úplně špatně, ale realizace projektu byla finančně náročná a studio čekalo více. Režisér Guillermo del Toro hodně tlačil projekt dopředu, ale nedopadlo to a tak z postu režiséra odstoupil.

Nyní už je ale situace výrazně jiná, kormidlo plánovaného pokračování přebral Steven S. DeKnight, chlápek co pracoval na Spartakovi a také na velmi povedeném Daredevilovi. Bude se jednat o jeho režijní debut a i když film zatím nemá danou premiéru, dá se očekávat, že film uvidíme v kinech buď  ke konci roku 2017 nebo (a to je pravděpodobnější) v roce 2018.

Guillermo del Toro samozřejmě u projektu zůstává a bude plnit roli producenta. Níže se pak můžete podívat na tweety tohoto mexického režiséra, který je s novým “kapitánem” projektu spokojen.

Zdroj: twitter.comcomingsoon.net