Již příští týden nás čeká očekávaná premiéra snímku Batman v Superman: Dawn of Justice. Nově se objevila upoutávka z Číny, která je složena ze starších záběrů, ale i z nových, zejména co se týče akčních sekvencí.

Podle posledních informací budou jedni film naprosto milovat (zejména ti, kterým se líbil Man of Steel) a druzí budou mít připomínky. Velkou chválu sklízí Ben Affleck a jeho Batman a to samé Gal Gadot a její Wonder Woman, která dokáže pořádně nahnat strach! I samotný souboj dvou ikon stáje DC je uvěřitelný a fanoušci i nezaujatí diváci si přijdou na své. Povedený je i soundtrack, který mají na svědomí Hans Zimmer a Junkie XL. Naopak malinko hapruje scénář a ve finále je digitální akce příliš. Uvidíme za pár dní, co je na tom všem pravdy.

Co se týče tržeb, tak první odhady mluví o rozmezí mezi 120-150 miliony dolarů za první víkend v USA. Mezinárodně by to mohlo být mezi 300-340 miliony dolarů. Film určitě bude útočit na miliardu dolarů, jde jen o to, o kolik ji překoná. Osobně si troufám tvrdit, že se zastavíme někde na rozmezí 1,3-1,5 miliardy dolarů a tím se pěkně nastartuje DC universum. V minulosti tu byly pochybnosti nad tržbami, a že snímek bude muset vydělat právě více jak miliardu, aby plán studia byl dodržen. V opačném případě se měla pozastavit práce na projektech, které do kina jdou po roce 2017 a údajně místo Justice League by se začal natáčet film o Batmanovi, jelikož postava Batmana zatím sklízí největší úspěchy.

Zdroj: youtube.com