Během letošního Super Bowlu se znovu objevila řada upoutávek na očekávané filmové hity. Nové záběry ukázal Captain America: Civil War. Zakončení spotu s představením obou táborů, atentát na Starka a možná smrt jednoho z hrdinů. X-Men: Apocalypse ukázalo nový pohled do akčních sekvencí a perfektně představilo hrdinku Psylocke.

Z dalších upoutávek rozhodně zapůsobí Den nezávislosti: Nový útok, v němž se režisér snímku Roland Emmerich očividně utrhl ze řetězu a předvádí totální destrukci naší Země. Svůj spot měla také banda Želvy Ninja 2 – želvy poprvé ukázaly záporáka Kranga. Své představila také Kniha džunglí, brzy do kin vlítne Deadpool – ten si také dopřál pár sekund a nesmíme zapomenout ani na druhou Alenku.

Z reklamních spotů rozhodně potěší souboj Ant-Mana a Hulka o Coca-Colu a upoutávka tureckých aerolinek lákající na návštěvu měst Gotham nebo Metropolis.

Ovšem upoutávka, která potěšila a překvapila nejvíce je na nového Bournea. Matt Damon a Paul Greengrass se vrací v nejlepší formě! Níže již vybrané spoty.

Zdroj: youtube.com