Již 10. 2. 2016 začalo natáčení osmé epizody Star Wars v režii Riana Johnsona. Hlavní část natáčení ale začala až dnes, 15. 2. 2016 a LucasFilm to oznámil velmi stylově. Krátkým oznamovacím teaserem, ve kterém vidíme režiséra snímku Riana JohnsonaDaisy Ridley a Marka Hamilla.

První oficiální synopse: Rey učinila první krůčky do širého světa ve Star Wars: Síla se probouzí a společně s Finnem, Poem a Lukem Skywalkerem bude ve své epické cestě pokračovat v další kapitole pokračující ságy Hvězdných válek, ve Star Stars: Epizodě VIII. Tak započala hlavní část natáčení 15.2. 2016 v ateliérech Pinewood v Londýně.

S teaserem byl také odhalen seznam herců, kteří se ve filmu objeví. Vrací se Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie a Andy Serkis, které nově doplní Benicio Del Toro, Laura Dern a Kelly Marie Tran.

Benicio Del Toro by měl být hlavním padouchem filmu. Kelly Marie Tran by si měla zahrát zatím nespecifikovanou ženskou hrdinku. O roli Laury Dern zatím nevíme nic, její jméno je v souvislosti s trilogií zmíněno poprvé. Datum premiéry filmu je stanoveno na 14. 12.  2017!

Zdroj: youtube.com

Komentáře

komentářů

About The Author