Magazín Empire získal od Marvelu pár nových informací a hlavně spoustu nových fotek z jejich nadcházejícího filmu, kterým je Captain America: Civil War. Ten má u nás premiéru 5. 5. 2016! Ve filmu se objeví velká řada známých jmen, jmenovitě Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Emily VanCamp, Frank Grillo, Paul Rudd, William Hurt, Chadwick Boseman, Daniel Brühl a Martin Freeman. Snímek režírují Joe a Anthony Russoovi, scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely.

Oficiální synopse: V Captain America: Občanská válka vede Steve Rogers (Chris Evans) nově zformovaný tým Avengers, který se i nadále snaží ochraňovat lidstvo. Avšak po dalším incidentu, který se neobejde bez obětí a škod, začne narůstat politický tlak na to, aby byl ustanoven řád, který v podobných situacích určí, kdo je za případné škody zodpovědný. Dodržování řádu má ohlídat řídící orgán, který bude na tým dohlížet a vést jej. Nová situace rozštěpí Avengers na dva tábory. Jeden je vedený Stevem Rogersem a jeho touhou udržet Avengers a jejich obranu lidstva nezávislé na jakýchkoliv vládních zásazích. Druhý tábor se postaví za překvapivé rozhodnutí Tonyho Starka (Robert Downey Jr.), který hodlá vládní dohled a systém odpovědnosti podpořit.

Níže již fotky, na kterých je například Martin Freeman. Ten bude hrát Everetta Rosse, člena Joint Counter Terrorist Centre (fiktivní protiteroristická organizace), která po světě hledá lidi jako Winter Soldier (Sebastian Stan).

Na fotkách můžeme vidět Black Panthera (Chadwick Boseman) v civilu nebo nový kostým Scarlet Witch (Elizabeth Olsen). Další fotky ukazují Agentku 13 (Emily VanCamp), nebo zloducha Crossbonese (Frank Grillo) v jeho tradičním kostýmu.

Captain_America_Obcanska_valka_296 Captain_America_Obcanska_valka_297 Captain_America_Obcanska_valka_301

Captain_America_Obcanska_valka_298 Captain_America_Obcanska_valka_299

Captain_America_Obcanska_valka_300 Captain_America_Obcanska_valka_302

Captain_America_Obcanska_valka_304 Captain_America_Obcanska_valka_305 Captain_America_Obcanska_valka_306 Captain_America_Obcanska_valka_307

Captain_America_Obcanska_valka_309 Captain_America_Obcanska_valka_308 Captain_America_Obcanska_valka_303

Zdroj: empire.com