Na internetu se objevil velkolepý banner, kde jsou k vidění téměř všichni Avengers (Thor a Hulk se objeví ve třetím Thorovi).

01 02

Na banneru je vidět první záběr na Visiona (Paul Bettany), který se s velkou pravděpodobností utká se Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), dalším zajímavým soubojem mimo ten hlavní (Cap vs. Iron Man) bude Winter Soldier (Sebastian Stan) vs. Black Panther (Chadwick Boseman), jelikož Black Panther s ním má nevyřízené účty z minulosti. Nesmí se také zapomenout na našeho “nejmenšího” hrdinu Ant-Mana (Paul Rudd), který se podle posledních zpráv ve filmu bude také zvětšovat a když se podíváte na concept-arty níže, čeká nás efektivní scéna, kdy Hawkeye (Jeremy Renner) vystřelí Ant-Mana (Paul Rudd) na šípu.

03 04 07

08 09

05 06

Oficiální synopse: V Captain America: Občanská válka vede Steve Rogers (Chris Evans) nově zformovaný tým Avengers, který se i nadále snaží ochraňovat lidstvo. Avšak po dalším incidentu, který se neobejde bez obětí a škod, začne narůstat politický tlak na to, aby byl ustanoven řád, který v podobných situacích určí, kdo je za případné škody zodpovědný. Dodržování řádu má ohlídat řídící orgán, který bude na tým dohlížet a vést jej. Nová situace rozštěpí Avengers na dva tábory. Jeden je vedený Stevem Rogersem a jeho touhou udržet Avengers a jejich obranu lidstva nezávislé na jakýchkoliv vládních zásazích. Druhý tábor se postaví za překvapivé rozhodnutí Tonyho Starka (Robert Downey Jr.), který hodlá vládní dohled a systém odpovědnosti podpořit.

Zdroj: comingsoon.net