Nakladatelství Epocha vydává 49. svazek edice Fantastická Epocha:

Anita Blakeová jde S kůží na trh.

Dlouho očekávaný nový příběh Anity Blakeové, v němž se popravčí upírů bude muset popasovat s nemrtvým sériovým vrahem i intrikami královny klanu bílých tygrů.

 S_kuzi_na_trh_FRONT

Anita Blakeová se poprvé čtenářům představila v roce 1993 v románu Provinilé slasti. V době, kdy upírům nikdo nedával šanci na přežití a v prodejích vedly harlekýnky, se objevila nebezpečná a sexy hrdinka s heslem: Já s upíry nechodím, já je zabíjím“. Stejnojmenná série se brzy stala kultovní v žánru temných fantasy příběhů s upíří tematikou, byla přeložena do nespočetně jazyků a vzniklo i komiksové zpracování.

A kdo je vůbec Anita Blakeová? Pracuje jako nekromantka v St. Louis. V jejím světě vedle lidí žijí svobodně i další bytosti – vlkodlaci, zombie nebo třeba upíři. Právě od nich si vysloužila přezdívku Popravčí, protože kromě oživování mrtvých se živí i lovem a likvidací zdivočelých krvesajů. Anitina dobrodružství hraničící s paranormální detektivkou jsou protkány erotikou a vztahovými peripetiemi, které Popravčí řeší s nejednou nadpřirozenou bytostí. Ve světě Laurell K. Hamiltonové, kde každá vteřina může být tou poslední, se do popředí dostává spíše animální přitažlivost a pudová primitivnost. Anita není žádná náctiletá naivka, která v rohu vzdychá po svém vyvoleném, ale sebevědomá a silná žena, která si umí jít za svým – i v otázkách vztahů.

Knihu si můžete se slevou zakoupit přímo na stránkách nakladatele: http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=688

Novinky, obálky, ukázky, zajímavosti… najdete na: http://www.facebook.com/fantastickaepocha, http://www.facebook.com/anitablakeova

Ukázka z knihy:

 

Anotace:

“Některé věci vám poznamenají duši, ne léty, ale krví, bolestí a tím, že zaprodáváte části sebe, jen abyste dostali ty grázly.
Až se nakonec podíváte do zrcadla a nejste si už jistí, na které straně stojíte.”

Když lovkyně upírů Anita Blakeová obdrží v balíku lidskou hlavu a prastarý upír jí napíše krví na zeď pozvánku do Las Vegas, nezbývá proslulé Popravčí nic jiného než narychlo opustit všechny své zvířecí a nemrtvé miláčky a vydat se na pomoc policistům do Města hříchu. Hon na nemrtvého sériového vraha začíná.

Záda Anitě naštěstí kryje zabiják Edward ukrývající se za odznakem federálního šerifa, ovšem ani s jeho pomocí není snadné upírovo denní útočiště vypátrat. Klacky pod nohy jí hází samotní policisté, pohoršení její nechvalnou pověstí. Vedle předsudků svých kolegů se Anita musí vypořádat také s úklady královny místního klanu bílých tygrů. Vítejte v Městě hříchu, v jámě tygří.

Info o knize:

Autorka: Laurell K. Hamiltonová / Překlad: Dominika Moulíková / Obálka: Jakub Jíra (foto) a Lukáš Tuma (grafická úprava) / Formát: váz. s přeb., 130×194 mm / Počet stran: 504 / Cena: 399 Kč / Nakladatel: Nakladatelství Epocha (www.epocha.cz) / Edice: Fantastická Epocha (49. svazek edice Fantastická Epocha) / ISBN: 978-80-7425-280-8

O autorce:

Laurell K. Hamiltonová (* 1963)

Americká autorka, v současné době žije spolu s rodinou ve městečku Sims ve státě Indiana. Počátky její literární kariéry měly podobu hrstky povídek, fantasy románu Nightseer a také dvou knih z prostředí televizního seriálu Star Trek: Next Generation a RPG hry Ravenloft. Skutečný úspěch jí ale přinesla až rozsáhlá série Anita Blakeová, lovkyně upírů, které se po celém světě vydalo více než šest milionů výtisků v šestnácti jazycích, dočkala se komiksového zpracování a stala se jedním ze základních kamenů dnes tolik populárního subžánru paranormálních romancí. Tuto vlajkovou loď autorčiny tvorby doplňuje podobně laděný cyklus Merry Gentryová, v němž stejnojmenná hlavní hrdinka opustí nadpřirozenou říši a ukryje se v moderním Los Angeles, kde si zařídí zcela novou identitu jako soukromá vyšetřovatelka. Více o Laurell K. Hamiltonové se dozvíte na jejím domovském webu www.laurellkhamilton.org.

V listopadu 2015 vyšlo nové vydání 4. dílu Kavárna šílenců:

Druhé vydání má nový překlad, novou obálku a grafickou úpravu. Nakladatelství Epocha pro majitele předchozího vydání připravilo speciální akci. Doneste do sídla nakladatelství (Kaprova 12/40, 110 00, Praha 1, po telefonické – 224 810 353, 734 130 356 – či e-mailové – epocha@epocha.cz – domluvě) nebo pošlete staré vydání a my vám je vyměníme za nové, za které zaplatíte pouze 50 % ceny! Sleva se vztahuje i na poštovné. Výměnu čtenářů, kteří jsou ze Slovenska, budeme řešit individuálně, ozvěte se prosím na výše uvedené kontakty.

Brožované vydání může být i hodně očtené či poničené, mělo by však obsahovat obálku a původní počet stran.

MĚNÍME ROVNĚŽ (za stejných podmínek) NOVÁ VYDÁNÍ PRVNÍCH TŘECH DÍLŮ – Provinilé slasti, Rozesmátá mrtvola, Cirkus prokletých.