Nakladatelství Mytago vydává další Magnólii!

Motto knihy: Život je hra, v níž každý tah může odhalit eso.

drak-bere-vse

Atraktivní zrzka se sexappealem a vražedným instinktem kobry královské se po pár měsících vrací znovu do ringu! Druhý román Haniny Veselé již v prodeji!

Drak bere vše je opulentní dílo, využívající kulis českého herního světa Asterion, s ambicemi oslovit nejen hráče dračího doupěte a pařany RPGéček, ale i milovníky kvalitní fantasy. Magnólii zde potkáváme jako zkušenou telepatkou. Nevyniká ve fyzickém boji, ale nechybí jí vynalézavost. Zbrojní průkaz na její přednosti: naditý výstřih, ostrý jazyk a pestrá sprostá slovní zásoba. Nic z toho jí ale nyní nepomůže. Co může být pro telepata bolestivější, než ztráta vlastních schopností? Možná smrt…

Těšte se na dark fantasy, v níž přátelství jde ruku v ruce se zradou, láska znamená slabost a pomsta má lahodnou chuť. Temný příběh je obsazen množstvím osobitých postav, z nichž většina se jeho konce nedožije.

Anotace:

Magnólie – telepatka, pro niž špinavá tajemství druhých nejsou žádné tabu. Plní delikátní úkoly pro různé pány a hojnými doušky užívá pozemských radostí.

Arcimág Zvin – její někdejší mentor a hlava všech telepatů. Málokdo ví, že kdysi nosil jiné jméno. Svou masku nesundal tak dlouho, že se pro něj život samotný stal jen hrou.

Oba již dlouho kráčí vlastní cestou, aniž by tušili, že osud je svede dohromady a navzdory vzájemným antipatiím donutí ke spolupráci. Zvinova partie je rozehrána v Thurgu, městě bílých zdí, dekadentních mágů a zdroje nesmírné moci, a vkladem nebude nic menšího než život.

 

„Láska je jediný řetěz, který skutečně váže.“

Hajmón, Kirbegův kat

 

„Ty jsi nechtěla stát se hračkou netvora?“

Zvin ke své žačce

 

„Zvin, ten zatracenej parchant! Přísahám, že ho zabiju!“

Magnólie o svém mentorovi

  

„Když se čaroděj bojí stínů, přichází jeho poslední hodina.“

Orist Zelený  

 Ukázka z Drak bere vše:

http://www.mfantasy.cz/wp-content/uploads/2015/12/Drak-bere-vše_ukázka-pdf.pdf

Info o knize:


Autor: Hanina Veselá

Obálka: Roman Kýbus

Ilustrace: Kristina Haidingerová

Formát: brož, 160×110 mm

Počet stran: 552

Cena: 299 Kč

Nakladatel: Mytago (www.mytago.cz)

ISBN: 978-80-87761-17-5

 

Knihu se slevou lze zakoupit: http://www.fantasyobchod.cz/drak-bere-vse

 

V cyklu Magnólie dosud vyšlo:

 Magnólie a démon

magnolie-demon

Nekromantka, či telepatka? Od všeho něco, plus sex-appeal a vražedný instinkt kobry královské, to je Magnólie. Díky svým psychickým schopnostem a jazyku ostrému jako břitva se zatím dostala z každé šlamastyky. Nyní však narazila na tvrdší protivníky, než je ona – na zombie. Vítejte ve světě, kde magie je běžnou součástí života, vaše myšlenky jsou zboží jako každé jiné a smrt není zdaleka to nejhorší, co vás může potkat!

(román, Mytago 2013)

Slza pro dračího pána

slza

Telepatka Magnólie pracuje pro nebezpečného muže a její svět je plný intrik a krvavých překvapení. Na lodi Dráče připluje do rodné Plaveny s úkolem získat vzácný minerál od svého někdejšího mistra, arcimága Zvina. Ten však sleduje vlastní cíle a žádný prostředek k jejich dosažení mu není cizí. Atraktivní zrzka se bude muset hodně ohánět, aby z námořního dobrodružství vyvázla se zdravou kůží.

(kolibřík, Mytago 2014)

 

RECENZE NA OBĚ KNIHY: http://www.mfantasy.cz/2015/03/hanina-vesela-magnolie-a-demon-slza-pro-draciho-pana-recenze/

Studená krev (Marellion)

marelion

Pán zmutovaných stvůr a bůh krutosti s úsměvem na rtech, to všechno je Drik, Oranžový. Telepatka Magnólie nemohla natrefit na lstivějšího protivníka. Rozehrají spolu nebezpečnou partii, během níž se Magnólie snaží z Drikova područí vymanit temného druida, jehož má za úkol zachránit. Drik se na oplátku snaží získat Magnólii jako svou služebnici, možná i něco víc… A nikdo se neptá, co chce temný druid.

(ve sbírce Marellion, Mytago 2015)

O autorce:

OBR_9422 (kopie 2)Hanina Veselá se narodila v Praze, kde dodnes žije. V jedné osobě spojuje skoro neslučitelné profese a záliby – je historikem, právníkem, literátem a snílkem. Mezi její další zájmy patří portrétní fotografie, cestování a chov želv. Píše také knižní recenze a reportáže z  akcí pro internetový f/sf portál Sarden.

Více o sobě dala vědět před několika lety humornou sbírkou fantasy povídek Mrakulin grimoár. Jejím prvním vážně míněným dílem je román Magnólie a démon, (Mytago, 2012), na který volně navazuje několik příběhů. Kromě toho napsala několik povídek pro časopis Pevnost. Cyklus o Magnólii je ze světa české RPG hry Asterion, který prozatím obsahuje úvodní knihu Magnólie a démon, krátkou novelu s názvem Slza pro dračího pána, nově vycházející titul Drak bere vše, Studená krev (součást sbírky Marellion) a dvě na sebe navazující povídky Derteonský roh a Plavenský div.