Ve filmu Star Wars: The Force Awakens se setkáme nejen se starými známými tvářemi z původní trilogie, ale také se zbrusu novými hrdiny. Konkrétně to jsou Finn (John Boyega), Rey (Daisy Ridley), Poe Dameron (Oscar Isaac) a droid BB-8, všichni za stranu dobra. Nicméně i temná strana rozšířila své řady o Captain Phasma (Qwendoline Christie), Genral Hus (Domhall Gleeson), Supreme Leader Snoke (Andy Serkis) a Kylo Ren (Adam Driver)

Avšak nejvíce veřejnost zaujal světelný meč Kylo Rena. Od okamžiku, kdy byl uveřejněn první filmový spot (v listopadu minulého roku), se na Internetu objevilo mnoho teorií o původu a funkčnosti meče. Někteří lidé tvrdí, že je zcela nepraktický a jiní jej na druhou stranu opěvují jako tu nejúžasnější zbraň. Bylo tudíž vypuštěno náležité vysvětlení, které ukončilo všechny spekulace.Kylo-Ren-Lightsaber-Explanation

Obrázek, vystavený na Reddit shows v Disneylandu popisuje, jak hlavní zbraň Kylo Rena funguje. Soudě podle čepelí, které se od zbytku světelných mečů liší, je hlavní teorií, že si Ren vyrobil tento meč sám. Vysvětlení na obrázku by mělo být dostačující.      

Také to dokazuje, že postranní čepele vychází z hlavní čepele. Nejsou od sebe rozděleny, jak se mnozí domnívali. Design světelného meče má také co dočinění s minulostí Rena, avšak ta ještě nebyla odhalena.

Nicméně J. J. Abrams již zmínil, že Ren není Sith. Bylo spekulováno, že jeho hlavním cílem je pokračovat v odkazu Darth Vadera.

Komentáře

komentářů

About The Author