Nakladatelství FANTOM Print vydává sbírku povídek k fantasy cyklu Legenda o Drizztovi:

„NEJEN SLAVNÝ TEMNÝ ELF TVOŘÍ LEGENDU O DRIZZTOVI…

… ale také příběhy jeho přátel i nepřátel vás dostanou do kolen!

pribehy-o-drizztovi_thumbR. A. Salvatore sepsal už celou řádku románů o jedinečném drowovi Drizztu Do‘Urdenovi, jeho přátelích, nepřátelích, láskách, zradách i záchranách na poslední chvíli, ale nyní přichází se sbírkou povídek. A víte co? Zase je perfektní.

Bruenor poprvé prokazuje své vůdcovské schopnosti, Wulfgar vyráží na poslední lov, Entreri a Jarlaxl se špičkují, ale zároveň bojují proti temnotě, která přesahuje i tu v jejich srdcích… A kromě toho navštívíte daleká města, tajemné lesy, stejně jako časy dávno minulé. Odhalíte tajemství černé panteřice nebo skutečnost, že i goblin může mít srdce.

A pochopitelně opět potkáte Drizzta a jeho scimitary. Protože i když Salvatore v povídkách zkoumá nejen nejrůznější zákoutí svého světa, ale i etické problémy, které s sebou nese život hrdinů stejně jako padouchů, jsou Příběhy o Drizztovi především – v první i poslední řadě – čirým dobrodružstvím, z něhož budou mít radost nejen skalní fanoušci, ale i naprostí nováčci, kteří do skvělého univerza Legendy o Drizztovi zavítají poprvé!

Naskočte proto na zběsile pádícího oře hrdinské fantasy v podání pravého mistra. Meče jsou ostré, urážky smrtelné, zrady hořké, polibky sladké a svoboda všeobjímající. Tohle jsou zapomenuté říše velkých snů i strašlivých nočních můr a vy máte jedinečnou možnost poznat některé z jejich největších strážců tak zblízka, jak je to jen možné.

Nejnovější kniha z produkce nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) přináší sebrané povídky, které jste dosud mohli nalézt pouze v zahraničních časopisech či antologiích, a jako bonus i zbrusu nový příběh plus fascinující komentáře samotného autora, jež doplňuje další fascinující detaily do Drizztova života i své tvorby jako celku!

Anotace:

Během let se Legenda o Drizztovi rozrostla o spoustu krátkých příběhů publikovaných v antologiích Forgotten Realms a v časopise Dragon.
Nyní jsou poprvé všechny tyto klasické příběhy – a jeden úplně nový – od R. A. Salvatoreho, autora, jehož knihy patří mezi bestsellery The New York Times, shrnuty do jednoho svazku.
Od překvapivého původu Drizztovy panteří společnice po Jarlaxlovo a Entreriho první setkání s dračími sestrami, povídky z této knihy obohacují Salvatoreho epickou ságu a mnohé jsou zde k dispozici poprvé po dlouhých letech.

Ukázka z knihy:

http://www.mfantasy.cz/wp-content/uploads/2015/11/ukazka-pribehy-o-Drizztovi.pdf

Info o knize:

Autor: R. A. Salvatore

Originální název: The Legend of Drizzt – The Collected Stories

Formát: brož., 145×205 mm

Počet stran: 304

Cena: 289 Kč

Nakladatel: FANTOM Print (www.fantomprint.cz)

ISBN: 978-80-7398-331-4

O autorovi:

Robert Anthony Salvatore, narozený v roce 1959, je jedním z nejpopulárnějších fantasy autorů současnosti. Ačkoli má na kontě řadu vlastních sérií, z nichž některé svazky znají i čeští čtenáři (Válka démonů, Šarlatový stín, Kroniky Ynis Aielle aj.), skutečně fenomenální úspěch mu přinesla až sága Legenda o Drizztovi, kterou zasadil do populárního RPG světa Forgotten Realms. Podobně si vedly i jeho knihy rozvíjející vesmír z filmů Star Wars. S manželkou a třemi dětmi žije v Massachusetts.

Cyklus LEGENDA O DRIZZTOVI:

Podivuhodný svět Forgotten Realms (Ztracených království) je stejně nádherný a rozmanitý jako nebezpečný. Jedněmi z nejobávanějších tvorů, kteří ho obývají, jsou temní elfové, tzv. drowové – bytosti propadlé temnotě. Pouze jeden z nich, Drizzt, se vymanil z předurčení své rasy a bojuje proti zlu, útlaku a nepřátelům, z nichž mnohé stvořila nečistá magie, všude tam, kde je potřeba.

Komentáře

komentářů

About The Author