Před pár týdny se objevila na internetu zpráva, že by se měl Hulk objevit ve filmu Thor: Ragnarok. Přeci jen po událostech v Avengers: Age of Ultron nebylo moc možností, kde by se zelený bouchač mohl objevit. Svoji sólovku asi jen tak mít nebude (práva). Pak jsou tu Guardians of the Galaxy 2, které v jednom z rozhovorů popřel sám režisér James Gunn a zdůraznil. Doctor Strange a Black Panther jsou přeci jen jinde a moc by sem Hulk napasoval. Nakonec tedy zůstal třetí Thor a dle informačně věrohodného webu Deadline se opravdu Hulk objeví!

Navíc dle posledních informací se nemá jednat o cameo, ale plnohodnotnou roli a spolu s Thorem by se měl vydat na “kosmický road trip”. Ve filmu by se mají objevit i valkýry. Ty odvádějí duše padlých válečníků do Valhaly. Objevit by se mohla i jejich vůdkyně, superhrdinka Valkyrie. Dále se uvádí, že scénář filmu je zatím jedním z nejtemnějších, který kdy měl Marvel v ruce. Režisérem je Taika Waititi, který natočil hudební seriál HBO Flight of the Conchords a snímek Co děláme v temnotách.

Natáčení třetího Thora bude probíhat v Austrálii, pravděpodobně v nových ateliérech studia Village Roadshow. Příprava na natáčení začne v lednu a samotné natáčení pak propukne v létě, přesněji v červnu roku 2016. Premiéra je 2.11. 2017!

Mezi fanoušky také kolují otázky, jestli náhodou toto zasazení Hulka k Thorovi není přípravou na jeho Planet Hulk, který je v komiksové podobě velmi oblíbený.

Zdroj: deadline.com / comingsoon.net