J.J. Abrams nám po dlouhém čekání konečně odhalil plnohodnotný trailer na sedmé Star Wars s podtitulem Síla se probouzí. Rázem již nemůže být pochyb, že se jedná o nejočekávanější film letošního roku!

Trailer nám ještě blíže představuje nové hrdiny. Rey (Daisy Ridley), která žije na planetě Jakku a zde sbírá trosky dávných imperiálních strojů. Finn (John Boyega), který není tak úplně stormtrooper nejspíše. Poe Damerona (Oscar Isaac), který bude mučen hlavním padouchem filmu, kterým je Kylo Ren (Adam Driver). Ten hodlá naplnit úkol Darth Vadera. V traileru se navíc ukáže i chviku bez masky. Plusem může být scény, kdy je ve společnosti svých „The Knighs of Ren„. J.J. Abrams, ale i nadále střeží mnoho tajemství, čímž je i režisér pověstný.

Ze starých známých hrdinů je vidět v jednom střihu princezna Leia (Carrie Fisher). Dále Chewbacca (Peter Mayhew) a jeho přítel, téměř mentorský Han Solo (Harrison Ford), který připomíná, že legendy z dávných časů o temné straně a rytířů Jedi jsou pravdivé.

Premiéra snímku je 17. prosince a osobně se nemohu dočkat. Trailerová kampaň je skvostná a ta péče na projektu je už teď vidět. Níže se ještě můžete podívat na první oficiální plakát k filmu.

1445192534

Komentáře

komentářů