Již za dva roky do kin dorazí v pořadí již osmá epizoda Star Wars. U té zatím bylo jasné datum premiéry a že režie se ujme Rian Johnson. Ten Rian Johnson, který natočil skvělé sci-fi Looper. Ten pomalu a jistě shání herce a do záporné role se mu podařilo sehnat velmi šikovného Benicia Del Tora. Ten to nedávno potvrdil v jednom rozhovoru ve Španělsku.

Je vidět, že si Benicio si s Disney velmi rozumí, jelikož se v minulosti objevil ve snímku Strážci Galaxie a v budoucnu není jeho spolupráce u Marvelu vyloučena a teď si zahraje rovnou ve velmi očekávaných Hvězdných válkách.

Nejnovější zprávou a to i oficiální je, že natáčení osmé epizody má začít již tento měsíc v Irsku. Není jasné, jestli půjde o ostrý start natáčení a nebo se bude jednat o počáteční práce. I tak se dá očekávat, že do premiéry sedmé epizody se nějaký ten obrázek z natáčení objeví.

A nakonec tu mám zatím pro Vás neoficiální zprávu, ale studio hledá ženskou hrdinku do snímku a podle neptvrzených informací by se mohlo jednat také o dceru Hana Sola. V hledáčku jsou Gina Rodriguez, Olivia Cooke a Tatiana Maslany. Uvidíme v dalších týdnech, jaké nové informace se k nám dostanou ohledně osmé epizody. Datum české premiéry je stanoveno na 25.5. 2017!

Zdroj: comingsoon.net

About The Author