Mimo filmová univerza DC a Marvelu, tu máme také televizní. Arrow, The Flash, Gotham a v neposlední řadě Daredevil nebo Agents of S.H.I.E.L.D., o těchto seriálech bych Vám rád budoucnu psal novinky. Kvalitou patří mezi špičku a některé z nich jsou celkem významně propojeny i s filmovými událostmi.

První je na řadě rychlík Flash, který 6. října 2015 začne svoji druhou sezónu. První epizoda ponese název The Man Who Save Central City, režie se ujal Ralph Hemecker a scénář napsali Andrew Kreisberg a Gabrielle Stanton. Mezi další podstatné novinky patří i to, že druhá série bude mít celkem 23 epizod.

Padouchem filmu bude jistý Zoom. Ten dovede i zpomalit čas a dokáže být tak rychlejší než Flash. Někdy si ho lidé pletou s profesorem Zoomem/ Eoboard Thawne, který nosil téměř identický oblek a měl podobné schopnosti.

3757f30b9a39f29034e9ca7ec68e51c5

„Je rychlejší než Reverse Flashe, je rychlejší než Flash a bude velmi těžké jej chytit,“. „Bude děsivý, hrozivý a rychlý. Bude prostě super,“ uvedl Andrew Kreisberg.

Co se týče obsazení tak tu je mnoho nováčků. Prvně byla obsazena postava jménem Jay Garrick, kterého si zahraje Teddy Sears a do Central City přijde varovat Barryho a jeho partu před blížícím se nebezpečím. Dalším nováčkem je Patty Spivot, která bude Joeovou novou kolegyní. Zahraje si ji Shantel VanSanten, jež je známá ze seriálu One Tree Hill. Prvním protivníkem Barryho bude jistý Atom Smasher, kterého si zahraje americký herec a wrestler Adam Copeland.

keiynan-lonsdale-wally-west

V druhé řadě se objeví také nový Flash, přesněji Kid Flash známý také jako Wally West, kterého si zahraje australský mladík Keiynan Lonsdale. Další posilou druhé řady je herec Demore Barnes. Ten bude hrát Henryho Hewitta, který je tak trochu meta-člověk. Dokáže vytvářet energetické kruhy a ovládat je. Jesse Chamber, další žena, která se objeví v druhé sérii. Fanouškům je lépe známá jako Jesse Quick, má nadlidskou sílu a rychlost a bude středem mezi soubojem Flashe a Zooma. Je to nepředvídatelná studentka, kterou bude hrát američanka Violett Beane.

Nakonec tu pro Vás mám upoutávku na druhou sérii, ve které nechybí akce a napětí.

Zdroj: youtube.com / variety.comdenofgeek.us

About The Author