Minulý rok studio Marvel oznámilo filmy takzvané Fáze III, mezi nimi i Avengers: Infinity War I a II, kde při té příležitosti vydali první teaser. V tom se objevil padouch obou filmů Thanos. Dnes tu pro Vás mám oficiální HD fotku padoucha Thanose s takzvanou „Infinity Gauntlet“ (Rukavice nekonečna) a „Infinity Gems“ (Drahokamy nekonečna).

NAh6jFz

Thanos je člen rasy Eternals (angl. Věční) a pochází z kolonie na Titanu. Je posedlý smrtí, nemá plnohodnotné spojence. Svoji domovinu vybombardoval a zabil tisíce členů své vlastní rasy. Když objevil „Infinity Gems“ (Drahokamy nekonečna) byl posedlý jejím získáním. Stvořil „Infinity Gauntlet“ (Rukavice nekonečna) a s ní dokázal porazit většinu hrdinů Marvelu. Svým činem ovšem Paní Smrt neoslovil a tak své činy odčinil.

Infinity Gems“ (Drahokamy nekonečna)

„Čas“ – „Time“ – oranžový : Moc nad minulostí, přítomností a budoucností. Cestování časem, měnění věku a dokonce je možné posílat nepřátele do časových smyček.

„Prostor“ – „Space“ – fialový : Všudypřítomnost, kterou držitel má mu umožňuje cestování a ohýbání prostoru (teleportace).

„Realita“ – „Reality“ – žlutý : Plnění přání, ohýbání reality.

„Duše“ – „Soul“ – zelený : Duše, dokáže ji zcela pozměnit, napadnout nebo zmanipulovat. Nemusí být ani živá. Navíc tento drahokam se nejhůře kontroluje, jelikož má svoji “hlavu”.

„Mysl“ – „Mind“ – modrý : Možnost telepatie a telekineze. Možnost mít přístup k snům jakékoliv bytosti. Posílení psychických a mentálních schopností.

„Moc“ – „Power“ – červený : Manipulace s energií, majitel získává také značnou odolnost a neomezenou sílu, která dokáže posílit i vlastnosti ostatních drahokamů.

Premiéry Avengers: Infinity War, Part I se v českých kinech dočkáme 3. května 2018. Pokračování Avengers. Infinity War: Part II se uskuteční o rok později 2. května 2019!

Zdroj: marvel.com