Před pár dny jsem tu pro Vás napsal článek o tom, že by Ben Affleck představitel Batmana si měl o netopýrovi natočit a i za asistence napsat film. Jistý server Den of Geek aktuálně přišel s tím, že vedení studia vidělo jeden z prvních sestřihů Batman v Superman a dokonce se při závěrečných titulcích tleskalo a vedení společnosti Warner Bros. je údajně velmi spokojeno s Affleckovým ztvárněním Batmana.

Šeptá se, že by rádo studio na Batmanovi postavilo celé své univerzum. On bude základ, kolem kterého se bude svět otáčet. Tím se dostáváme i k oné zmíněné trilogii v nadpisu článku. Podle aktuálních informací se zdá, že by si měl Affleck Batmana zahrát celkem 6krát. Objeví se v Batman v Superman, 100% v obou dílech Justice League a pak nám tu zbývají tři volná pole právě na onu novou trilogii Batmana. Ano ještě se objeví v Suicide Squad, ale to bych bral spíše jako menší cameo.

Tomuto tvrzení napovídá i posun premiér Affleckových filmů. Snímek The Accountant od Gavina O’Connora se přesunuje z ledna 2016 na 7.10. 2016. Dlouho očekávaná kriminálka, kterou Affleck i režíruje Live By Night se posouvá ze 7.10.2016 na rok 2017. První z filmů je již natočený a druhý by se měl začít natáčet na podzim a pak na jaře Affleckovi začíná natáčení Justice League. Je očividné, že se ten chlap téměř nezastaví, ale zase jeho další režijní počin je velmi vítán a pokud to vyjde i u Batmana, získá si Ben ještě větší sympatie, jelikož jako režisér je to velmi dobrý! Připomínám, že se aktuálně jedná o nepotvrzené informace, ale tak dosti pravděpodobné. O dalším vývoji určitě budu informovat.

Zdroj: denofgeek.com