Ahoj,

 

dovoluji si pozvat všechny zde přítomné čtenáře na návštěvu Brněnského conu Conec v datu 13 – 16. srpna 2015.

 

 

Pokud máte rádi sci-fi, fantasy, dobré seriály, deskové hry, RPG, LARP a podobné fenomény, bude Vás zajímat, že se v Brně letos pořádá setkání jejich fanoušků! Určitě přijeďte, akci si užijete, ať už na takové setkání jedete poprvé, nebo jste podobných setkání projeli spoustu.

 

V programu je zařazeno promítání, workshopy, přednášky, soutěže a besedy určené jak pro nové fany, tak i pro staré vysloužilce.

 

Zatím ahoj a těším se na conu.

 

Entony

 

PS: Již je i hotový program línie Komoráků a rpg se samostatnou registrací, pokud byste se někdo chtěli zúčastnit některého komoráku, zamluvte si místo zde http://www.fantazeen.bluefile.cz/larpy-a-rpg-na-conci-prihlasovani/

 

Program

Hlavní program Větší pořady tvořené organizátory Conce a vybrané přednášky hostů. Sem patří divadlo, velké kvízy a soutěže, přehlídka kostýmů, turnaj ve famfrpálu a podobně.

Future/Sci-fi Linie zaměřená na všechny science-fiction fenomény a budoucí technologie. Najdete zde jak program zaměřený na vědu a techniku, tak i přednášky z oblasti Star Wars, Star Trek, BSG, Doctor Who, StarGate, Firefly, Honorverse a mnoho dalších starých i nových fenoménů.

Fantasy Zde najdete takové klasiky jako je Pán Prstenů, Zeměplocha a Harry Potter. Kromě toho na vás čekají přednášky o LARPech, šermu atd.

Seriály Všechny nejznámější fanovské seriály pohromadě v jedné linii. Budete mít možnost seznámit se s tím, co ještě neznáte a do podrobna prodiskutovat to, co vás zajímá.

Japonsko a asijské fenomény V této linii najdete zajímavosti o japonsku a zbytku Asie, japonskou kulturu a životní styl, asijskou hudbu nebo anime. Program zpracovávají Fejsik a Nord.

Manifest Fantastiky Tato linie je zaměřená na fenomény fanovské komunity. Má za úkol vás pobavit vtipnými soutěžemi a zároveň i zajímavostmi z conového života. Manifest pro vás také připraví volné hraní RPG a komunikační LARPy.

Komiks Letos poprvé bude na Conci samostatná linie věnovaná komiksu (převážně západním, manga spíš v rámci orientální linie). Program zpracovává Yuffie.

RPG a LARP Linie organizující různá RPG a LARPy v průběhu conu…