Na letošním Comic-Conu byla promítána první upoutávka k filmu Deadpool a před pár dny byla konečně uveřejněna oficiálně a v HD kvalitě. Z ukázky je patrné, že Wade Wilson si projde podobnou procedurou jako Wolverine a jelikož se mu to nebude líbit, pustí se právě s lidmi co s tím mají aspoň něco málo společné do křížku.

Na ukázce je dále vidět, že nás nečeká velký blockbuster, ale malinko „komornější“ akční nářez, kde nebudou chybět peprné hlášky, brutální akce a dojde i do určité míry na nahotu. Sází se na uvolněnou atmosféru a upovídaného Deadpoola a je jasné, že si tohle jeho představitel Ryan Reynolds užívá. Níže pod trailerem se můžete ještě podívat na cenzurovanou verzi. Premiéra plánovaná na 11.2. 2016!

Oficiální synopse: Deadpool vypráví příběh nekonvenčního antihrdiny od Marvel Comicsu. Wade Wilson sloužil u zvláštních jednotek, stal se žoldákem a nakonec byl vystaven krutým experimentům, které zesílily jeho schopnost regenerace a vysloužily mu přezdívku Deadpool. Vyzbrojený novými schopnostmi a temným, pokřiveným smyslem pro humor, se Deadpool vydává na lov muže, který zničil jeho život.

Zdroj: youtube.com

Komentáře

komentářů

About The Author