Nakladatelství Epocha vydává 41. svazek edice Fantastická Epocha.

Hustej nářez – legendární debut Františka Kotlety znovu v prodej ve zrevidovaném a opraveném vydání!

 HustejNarez_NEW_FRONT

Hustej nářez, první díl trilogie Bratrstva krve, patří k nejoblíbenějším dílům mistra akční fantastiky Františka Kotlety, proto se dočkal již několika dotisků. Nyní však vychází s novou obálkou, která ladí s dalšími díly, a především bylo zrevidováno a opraveno, nenajdete v něm tedy chyby, na které jste mohli narazit v předcházejícím vydání.

V kultovní autorově prvotině vás čeká násilí, akce, krev, černý humor a množství sexuálních scén. Je napsaná v duchu nejlepších děl Jiřího Kulhánka, nejde však o kopii, ale o svébytné dílo, které se může s tvorbou krále akční fantastiky směle porovnávat. I další Kotletovy knihy zaujaly – dvojdílná Perunova krev (2013-2014), Příliš dlouhá swingers party (2014) a samostatný román Lovci (2015), který se týden po vydání dostal do žebříčku nejprodávanějších knih v Česku. V roce 2015 ještě vyjde volné pokračování Příliš dlouhé swingers party, kniha Velké problémy v malém Vietnamu.

Novinky, obálky, ukázky, zajímavosti… najdete na: http://www.facebook.com/fantastickaepocha

Ukázku v atraktivním „listovacím“ formátu naleznete na: http://issuu.com/epocha/docs/hustejnarez_ukazka

E-kniha: http://www.palmknihy.cz/bratrstvo-krve-1-hustej-narez-161027.html?a_box=5zteq9b3

Anotace:

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky jejich klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Z nekonečných dálek vesmíru se však vynořili Kartani, kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, na rozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali…

Ukázka z knihy:

 http://issuu.com/epocha/docs/hustejnarez_ukazka

Info o knize:

Autor: František Kotleta
Obálka: Milan Fibiger
Formát: brož, 110×180 mm
Počet stran: 312
Cena: 269 Kč
Nakladatel: Nakladatelství Epocha (www.epocha.cz)
Edice: Fantastická Epocha (41. svazek)
ISBN: 978-80-7425-261-7

O autorovi:

František Kotleta (*1981) je rodák z Bruntálu, spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník. Po několika neúspěšných pokusech rozvíjet Mistrovo dílo (kterýžto nápad mu posléze ukradl Martin Moudrý) se rozhodl vstoupit na trnitou cestu originální tvorby a hned jeho prvotina byl jednoznačný zásah do černého. Trilogie Bratrstvo krve je dílo plnokrevné, sofistikované, avšak zároveň neoddiskutovatelně zábavné, a okamžitě se v české literatuře stalo kultem, který nemá obdoby. Drsný, ale emotivní příběh několikasetletého upíra Jana Bezzemka, který je nucen společně s dalšími krvesaji bránit Zemi před invazí zlovolných mimozemšťanů, obsahuje všechny potřebné ingredience, aby překonal úzké mantinely žánrové tvorby a stal se plnohodnotným uměleckým dílem, takzvanou vysokou literaturou vhodnou pro intelektuály i pro normální slušné čtenáře. V roce 2013 a 2014 autorovi vychází do dvou částí rozdělený román Perunova krev. V roce 2014 vyšly Kotletovi ještě dvě knihy – samostatná Příliš dlouhá swingers party a audio verze Hustýho nářezu. Letos vydal samostatný román Lovci, opravené a revidované vydání Hustýho nářezu a před Vánocemi se čtenáři mohou těšit ještě na volné pokračování Příliš dlouhé swingers party pod názvem Velké problémy v Malém Vietnamu.

Celý životopis na http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=720.

Knihy Františka Kotlety (všechny seženete i elektronicky)!

V červenci 2015 vyšel nový samostatný román Lovci:

Lovci_FRONT_01

Praha roku 2050. Desetimilionová středoevropská metropole má svých problémů dost. Třeba s odpady, přemnoženými zmutovanými potkany nebo permanentní pouliční válkou na pomezí sunnitské a šíitské čtvrti. Co je ale horší, každý padouch v tomhle městě touží po tom, aby se stal superpadouchem. Stačí trocha genetické manipulace tady, pár kybernetických vylepšeních támhle a hlavně ego větší než kráter, co zůstat z východního Slovenska. Jediný, kdo se těmhle superpadouchům dokáže postavit, jsou super… vlastně ne, žádní superhrdinové tu nejsou. Jenom skupina federálních policistů z Organizace pro boj s vylepšenými teroristy. Říkají si Lovci…