Velký panel na letošním Comic-Conu měl snímek X-Men: Apocalypse, který přijde do kin příští rok 19.5. 2016! Sešla se tu celá sestava v čele s režisérem filmu Bryanem Singerem. Byla zde promítána i první ukázka, která se bohužel zatím na internet v kvalitní HD verzi nedostala a tak nezbývá čekat, že se třeba ke konci roku dočkáme. Níže se můžete podívat na obsazení X-Men: Apocalypse na Comic Conu.

x-men-apocalypse

Na prezentaci se objevil i Hugh Jackman, který hraje Logana. Dá se tedy očekávat, že malé cameo určitě bude a i sám režisér snímku nepřímo uvedl, že pro Hugha je vždycky volné místo. Ze starých známých víme jen to, že Profesor X (James McAvoy) se pokojně věnuje svým studentům, Magneto (Michael Fassbender) pověsil kápi na hřebík a žije v ústraní na venkově. Mystique (Jennifer Lawrence) většinu času tráví ve své lidské podobě a na vlastní pěst zachraňuje mutanty.

Scénárista filmu Simon Kinberg uvedl, že snímek je jakým si vrcholem aktuální trilogie, a že uzavírá jednu etapu zmíněných hrdinů a otevírá novou jak starším hrdinům tak i nováčkům, kterých ve filmu bude hodně. Jmenovitě Storm (nově Alexandra Shipp), Jean Grey (Sophie Turner), Cyclops (Tye Sheridan), Nightcrawler (Kodi Smit-McPhee), Jubilee (Lana Condor) a šermířka Psylocke (Olivia Munn). Jejich charaktery si v budoucnu rozebereme ve velkém preview.

Samotnou kapitolou je pak záporák Apocalypse (Oscar Isaac) nebo také En Sabah Nur, který v minulosti ničil neúspěšné civilizace a teď je připravený zničit tu současnou a vystavět lepší. Největší silou, kterou disponuje je schopnost přesvědčovat. Do svých řad nakonec přijme SPOILER Storm, Angela, Psylocke a samotného Magneta. S pomocí čtyř jezdců jak se jim říká pak rozpoutá střet mutantů s mutanty. Dá se tedy očekávat, že zde dojde na ono “emmerichovské” finále.

Níže přikládám video, kde je celý panel a fotky z filmu, které zveřejnil magazín EW.

[embedvideo id=”mlAulib08E4″ website=”youtube”]

01

02 03 04 05

06 07 08 09

010 011

A na závěr jeden možný spoiler, takže čtěte jen na vlastní nebezpečí. Na X-Menovské prezentaci se objevil také Channing Tatum, který pozdravil fanoušky. Je tedy dost možné, že se ve filmu dočkáme Gambitova camea. Navíc tomu nahrává i fotka z Instagramu Singera, který pod fotku s Tatumem dodává, že s ním vždycky chtěl pracovat. uvidíme příští rok!

X_Men_Apocalypse_02

Zdroj: youtube.com / instagram.com / ew.com