Na letošním Comic-Conu měl prezentaci i filmový Warcraft. Panelu se zúčastnil i režisér Duncan Junes a herci Travis Fimmel (Anduin Lothar), Paula Patton (Garona), Ben Foster (Medivh), Toby Kebbell (Durotan), Dominic Cooper (King Llane Wrynn), Rob Kazinsky (Orgrim), Ben Schnetzer (Khadgar), Clancy Brown (Blackhand), Ruth Negga (Lady Taria) a Daniel Wu (Gul’dan). Níže se můžete podívat na celý panel Warcraftu.

Na Comic-Conu byla prezentována i ukázka z filmu (né trailer jak se po diskuzích šíří), která se dostala i ven, ale osobně sem názoru, že dokud u takového projektu nedorazí pravé HD, tak není moc co hodnotit. Prozradit mohu, že v ukázce jsou Orkové a míří k jistému portálu, díky kterému se nejspíše objeví ve světě Azerothu, kde se utkají proti domorodému obyvatelstvu (lidé a jejich spojenci – tzv. Aliance). Budeme muset tedy počkat až na listopad, kdy by měl vyjít první trailer.

I tak tu pro Vás mám nové plakáty k filmu. Jeden patří Hordě a druhý pochopitelně Alianci, jmenovitě jsou na nich hrdinové Lothar a Durotan.

warcraft-poster-durotan-toby-kebbell warcraft-poster-travis-fimmel-anduin-lothar-

Fanouškům se také dostalo informace, že Warcraft je plně hotov a režisér Duncan Junes by si tak rád ve volném času natočil snímek Mute, jedná se o menší sci-fi a poté se spolu s Chrisem Metzenem vrhl na přípravu dvojky Wacraftu.

Zdroj: slashfilm.com

About The Author