Studio Warner Bros. přivezlo na letošní Comic-Con plnou sestavu očekávaného snímku Batman v Superman: Dawn of Justice. Na fotce, která jí níže můžete vidět režiséra snímku a dále představitele jednotlivých rolí. Jmenovitě Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Holly Hunter, Jeremy Irons a Zack Snyder.

ben-affleck-makes-first-post-split-appearance-at-comic-con-03

Film má premiéru příští rok, přesněji 24.3. 2016! Na Comic-Conu byl promítán trailer a jeho delší verze se objevila oficiálně i na internetu. Ten plně splňuje to co divák očekává. Představuje nám oba hrdiny, nového Batmana, padoucha Lexe Luthora, sexy Wonder Woman, ale hlavně souboj, který diváci chtějí. Souboj titánů!

Velmi dobrý dojem udělal představitel Lexe Luthora Jesse Eisenberg kde skvěle pasují jeho sarkastické poznámky, pocit moci a vzhledově hezky zapadá do nové doby. Představitel Batmana Ben Affleck zatím působí velmi sebejistě, krásně je na něm vidět ta pravá nasranost vůči Supermanovi a i jako Bruce Wayne dobrý pro začátek. Navíc momenty kdy je na scéně i Superman Henry Cavill, tak divák musí být spokojen. Jejich potyčky budou příjemným zpestřením a navíc v podání režiséra Zacka Snydera. Tady jste ochotni i prominout ty jeho tlumené barvy a až moc nepřirozené světlo. Samotnou kapitolou je pak Wonder Woman a její představitelka Gal Gadot. Diana Prince je silná žena a je na ni vidět velké sebevědomí, pak si oblékne ikonický oblek a i zde osobně nemám problém ji věřit, navíc ona zpomalovačka ve filmu není špatná. Uvidíme v dalších upoutávkách jak nakonec bude vypadat při jiných scénách v obleku. Pod trailerem video z panelu Batman v Superman: Dawn of Justice.

 

Níže se ještě můžete podívat na nový plakát, který byl zveřejněn na Comic-Conu.

BatmanvSupermanComicConPoster

Zdroj: batman-news.com