Vážení čtenáři,

soutěže se Vás zúčastnilo velmi mnoho. V redakci jsme se probírali desítkami a desítkami soutěžních e-mailů, spojovali jména, dávali dohromady adresy a vůbec celkově vyhodnocovali soutěž. Absolutním vítězem (a budu si muset vymyslet nějakou speciální prémii kromě knihy) a osmou soutěžící je

Jaroslava Korpášová.

Vzhledem k tomu, že se soutěž setkala s velkým ohlasem a soutěžících bylo opravdu mnoho, rozhodl jsem se ocenit dalších patnáct soutěžících, kterými jsou:

Václav Orlík

Robert Štěpánek

Alena Kovářová

Patrika Lexová

Ladislav Červinek

Marie Sobotková

Daniela Petrtýlová

Kateřina Maryšková

Jaroslava Neumannová

Bohuslava Valová

Martin Hlavica

Olga Spáčilová

Lucie Hoffmannová

Helena Uhříková

Jana Metlíková.

Tito soutěžící obdrží knihu také.

Vyhodnocování soutěže bylo zajímavé. Sešly se nám v redakci i skupiny, nebo rodiny soutěžících. Rekordní účast byla od liberecké skupiny, kde se zúčastnilo patnáct jednotlivých soutěžích. Silná účast byla i od skupiny Horní Bečva-Zlín a také ze Stráže pod Ralskem.

Musím však upozornit pro příště, že vyhodnocování soutěží se v redakci věnujeme pečlivě a pokud se účastní soutěžící, který zasílá odpovědi z různých e-mailů, přestože se jedná o jednu osobu (shodné jméno i adresa), bude pro příště diskvalifikován. V této soutěži jsme toto odpouštěli, ale jen proto, že to neovlivnilo pořadí vítězné odpovědi. Příště však budeme přísnější.

Výhercům gratulujeme a těšíme se s Vámi všemi na shledanou v dalších soutěžích na MFantasy.

Petr “Akoba” Šimek
šéfredaktor