Před pár týdny se začal v Atlantě natáčet třetí Captain Americe, který tentokrát ponese název Civil War. Půjde zde o spor mezi hrdiny, kdy jedna strana bude pro ustanovení řádu, kdy a kde mají Avengers zasahovat a druhá bude logicky proti.

Film stejně jako Captaina Ameriku 2 zrežírují Joe a Anthony Russoovi, scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely (Captain America 1 a 2, Agent Carter).

Na place se již objevila řada hvězd jmenovitě Sharon „Agentka 13“ Carter (Emily VanCamp), Black Widow (Scarlet Johansson), Falcon (Anthony Mackie), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a také Brock Rumlow, alias Crossbones (Frank Grillo), který přežil svoje masivní popáleniny a nakonec samozřejmě nesmí chybět Captain America (Chris Evans).

Captain_America_3_nataceni_71 Captain_America_3_nataceni_84 Captain_America_3_nataceni_88 Captain_America_3_nataceni_96

Captain_America_3_nataceni_31 Captain_America_3_nataceni_38 Captain_America_3_nataceni_43

Captain_America_3_nataceni_51 Captain_America_3_nataceni_53 Captain_America_3_nataceni_54

Captain_America_3_nataceni_60 Captain_America_3_nataceni_65 Captain_America_3_nataceni_72 Captain_America_3_nataceni_94

Oficiální synopse: Captain America: Civil War navazuje tam, kde skončil Age of Ultron. Steve Rogers vede nový tým Avengers, který se i nadále snaží ochraňovat lidstvo. Po dalším mezinárodním incidentu, který se neobejde bez obětí a škod, však narůstá politický tlak na ustanovení řádu, který pevně určí, kdy a kde mají Avengers zasahovat a kdo je odpovědný za případné škody. Politický tlak rozdělí Avengers a to ve chvíli, kdy se snaží svět ochránit před novým hanebným nepřítelem.

Zdroj: buzz.blog.ajc.com