Přesně před sedmdesáti pěti lety, se objevil prvně na kreslených políčcích maniakální Joker. Nejslavnější protivník Batmana a při této příležitost byla odhalena jeho podoba, kterou bude mít ve filmu Suicide Squad. Režisér filmu David Ayer umístil oficiální fotku na svůj Twitter, kde je aktivní při natáčení svých filmů (viz krásný fotoreport z natáčení filmu Fury). Na fotce můžete vidět nového Jokera, kterého hraje s velkou chutí herec Jared Leto a Ayer fotku doplnil větou: „Suicide Squad vám přeje šťastné výročí, pane J“.

Leto_Joker

Oficiální synopse: Suicide Squad je vládou kontrolovaný tým superpadouchů, kteří vykonávají nebezpečné nezákonné úkoly, výměnou za zkrácení trestu. Amanda Waller je drsná šéfka celého projektu, pod palcem bude mít padouchy, jako jsou Deadshot, Harley Quinn nebo Captain Boomerang. V její věznici sedí také Joker, proti týmu nastoupí Deathstroke. Film píše a režíruje David Ayer (Železná srdce, Training Day), hrají Jared Leto, Margot Robbie, Jai Courtney, Cara Delevingne, Will Smith, Joe Manganiello nebo Joel Kinnaman. Objevit by se měla také Viola Davis.

Níže pro Vás mám krom oficiální fotky, také fotky z natáčení filmu, kde je Jared Leto. Oficiální premiéra snímku je 5.8. 2016!

 Suicide_Squad_nataceni_13 Suicide_Squad_nataceni_10 Suicide_Squad_nataceni_06

Suicide_Squad_nataceni_09

Zdroj: twitter.com