Druhý spin-off, který přijde do kin v prosinci roku 2018 měl původně režírovat Josh Trank (Kronika). Ten, ale před nedávnem projekt opustil. Oficiálně je udáváno, že za odchodem je jen jeho vlastní rozhodnutí, ovšem v zákulisí se mluví o potížích, které postihly reboot Fantastické čtyřky, kdy se režisér nechoval zrovna hezky a tak se studio rozhodlo rozloučit se s Trankem, aby se něco podobného neopakovalo u tak vážené látky jakou jsou Star Wars.

Post režiséra je tedy prozatím volný, ale dá se očekávat, že brzy bude oznámen nový a znovu půjde o povědomé jméno. Nové Star Wars, ať už trilogie nebo zmíněné spin-offy dostávají pečlivou péči.

Druhý spin-off by podle serveru The Wrap měl být o postavě jménem Boba Fett, kterého znají fanoušci z epizod Klony útočí, Nová naděje, Impérium vrací úder a Návrat Jediho. Podle zákulisních informací by se mělo jednat o klasickou origin story, kdy uvidíme počátky postavy a není vyloučené, že se dočkáme i několika odkazů na minulé epizody, přesněji Epizod II a III. Scénář a produkci má na starost Simon Kinberg, známý autor posledních X-Menů nebo Sherlocka Holmese.

Zdroj: thewrap.com