Kevin Hearne už brzy navštíví Českou republiku, aby pokřtil svou novou knihu – ve světě dosud nevydanou sbírku povídek Gaiin štít: Příběhy železného druida. Jde o sbírku příběhů druida Attika O’Sullivana a jeho věrného psího přítele Oberona, kde se mimo jiné odehrají rovněž události klíčové pro pochopení dalšího chystaného svazku série.

Pozvánka na setkání s Kevinem Hearnem: http://laser-books.cz/Hearne-s-Laserem.jpg

 Hearne-Gaia

Anotace:

Poslední druid, odvěký obránce země, to nikdy neměl lehké, spolu se svým věrným psem Oberonem se už mnohokrát střetl s celou řadou tvorů a bohů, které nijak zvlášť netrápilo, že by se měli objevovat pouze v mýtech.

Čarodějnice, které si chtějí podrobit elementála. Krokodýlí kněz a kočičí bohyně. Gnómové a koboldi rozpoutávající peklo před nákupním střediskem. Těm všem, a mnohým dalším, bude Atticus O’Sullivan čelit v jedinečné sbírce povídek a novel ze světa Kronik železného druida.

Dramatické příběhy plné humoru a magie tvoří nedílnou součást Attikových životních osudů. Nyní se v celosvětové premiéře vůbec poprvé objevují v souborném knižním vydání, které sám autor doplnil předmluvou a poznámkami k vnitřní chronologii série.

Ukázka z knihy:

Informace o knize:

Vazba: brožovaná
Překlad: Roman Tilcer
Obálka Gene Molicca
Počet stran: 264 stran
Cena: 269 Kč
ISBN: 978-80-7193-390-8